Bizi takip edin...

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek, kişinin bu tarz rüyaları görmesi görüldüğü gibi gerçekten de kötülüğü ifade eder. Harama ve hileye hanesine dikilen kötü gözlere delalettir. Eşler arasındaki muhabbetin azalmasına ve arasına nifak tohumları yerleşmesine işaret eder. Kişiyi kıskanan korkunç insanlar olduğuna ve ara bozmaya çalıştığını gösterir. Bu rüyanın bir manasında kişinin çok temiz kalpli olduğuna ve bundan dolayı etrafındaki kişilerden gördüğü zararlara yorumlanır. Gören kişinin malında yada hanesinde gözü olan biri olduğuna yorulur. Rüyada büyü görmek nedir, kimseye ve özellikle yeni tanıdığı kişilere güvenmemesine hemen dertlerini ve sırlarını anlatmaması gerektiği yönünde tabir edilir.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek, rüya sahibinin hayatında bir takım başarısızlıklara uğraması ve bunun içinde bir iş olduğu yönündedir. Bu aralar iş ortamında yada çevresinde onu kıskananların olduğuna yorumlanır. Sizi çekemeyen kişilerin olduğuna ve kötü olmanız için tabiri caizse elinden geleni ardına koymayan biri olduğu ifade edilir. Bu kişinin daha çok yakınlarınızda olduğuna delalettir.  Rüyada büyü görmek imam nablusi, derki islam büyü ve büyücülüğü yasaklamıştır ve haramdır. Bundan uzak olmak yada bir musibet var ise Allah’a sığınmak gerektiği yönünde uyarma amaçlı bir düştür.

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak, gören kişinin manen kendini kötü hissedeceği bir iş yapması manasına gelir. Rüyada büyü yapıldığını görmek, bu aynı manalara çıkar ve fesata yorumlanır.

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyada büyü bulmak, rüya sahibinin çevresinde yada evinde büyü bulması yanındaki insanların iç yüzünü görmesine alamettir. Dost sandığınız iki yüzlü insanların kötü kalbinin görmeniz manasına gelir.

Rüyada Kendisine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek,  gören kişinin hayatında çok çalışması ve sanki hiç ölmeyecekmiş yatırım yapması hırs sahibi olması demektir. Anlamsız bir hırsa kapılmak anlamında yorumlanır.

Rüyada Büyü Kitabı Görmek

Rüyada büyü kitabı görmek, bu tarz konulara ilgisi olduğuna ifade edilir. Bundan dolayı böyle düşler içerisine girmesi yada hayal görmesi durumların olduğuna işarettir.

Rüyada Büyü Kağıdı Görmek

Rüyada büyü kağıdı görmek, kişinin hem maddi hemde manevi sorunlarının sona ereceğine ve feraha ereceğine işaret eder. Kötü durumlardan kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağı anlamına gelir.

Rüyada Büyü Görmek İslami

Rüyada büyü görmek islami, rüya sahibinin yakın çevresinde sürekli ona fitne fücur yapan birilerinin olduğuna delalettir. Bundan dolayı dikkatli olması gerektiği yönünde tabir edilir.

Rüyada Büyü Görmek Diyanet 

Rüyada büyü görmek diyanet, yorumunda bu aralar kötülüklerin hep üstünde olacağına ve aksiliklerin peşini bırakmayacağına işaret eder. Aynı zamanda başarısını kıskanan birilerinin olduğuna ifade edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz