Bizi takip edin...

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyada büyü bulmak, rüya sahibinin çevresinde olan arkadaşlarının iç yüzünü görmesi ve onların fesatlıklarının farkına varmasıdır. Sürekli hanesinin kıskanılması ve nazarın üzerinde olduğunu gösterir. Uzun zamandır çevrenizde bulunan ve sizin için kötü niyet besleyen birilerinin olduğunu ifade eder. Bazen bu kişinin aile içinden yada akrabası olduğu yönündedir. Bu durumun kişiler arasında kırgınlık ve kavgalar olacağına da alamet eder. Gören kişinin yakın çevresini çok iyi tanıması gerektiği yönündedir. Aynı zamanda kişinin kendince de bazı çekinceleri olduğuna ve bunların farkına varacağına işaret eder. Rüyada büyü bulunması, evli kimseler içinde eşiyle arasını bozmak isteyen birilerinin varlığına yorum yapılır.

Rüyada Büyü Bulmak

Rüyada büyü bulmak, bu rüya aslında çok geniş kapsamlı bir açıklamaya sahiptir. Nerde ve nasıl bulunduğu çok önemlidir ve kişinin ona göre rüyası yorum alır. Eğer yolda büyü buluyorsanız, işlerinize ve yapacağınız çalışmalara taş koymak isteyen birilerinin olduğu yönündedir. Yada hane içerisinde büyü buluyorsanız, huzur bozmak isteyen ve mutluluğunuza engel olmak isteyen kişilerin olduğuna ifade edilir. Rüyada büyü bulmak ne demek, görünüşe manası tabir edilir.

Rüyada Evde Büyü Bulmak

Rüyada evde büyü bulmak, kişinin hanesine zarar vermek isteyen ve eşiyle yada aile içerisine fitne sokan birilerinin olduğuna yorumlanır. Kıskançlık yada çekememezlik olarak delalet eder.

Rüyada Büyü Muskası Bulmak

Rüyada büyü muskası bulmak, hem maddi hemde manevi zararlar görmek demektir. İş hayatında olacak olan sıkıntılara ve ev içinde yaşanacak olumsuzlukları ifade eder.

Rüyada Yatakta Büyü Bulmak

Rüyada yatakta büyü bulmak, genelde bu rüyayı evli kişiler yada sevdiği kişiyle arasını bozmak isteyen birilerinin olduğunu gösterir. Ayrılmak istenmesi gibi durumların olduğuna yorumlanır.

Rüyada Yapılmış Büyü Bulmak

Rüyada yapılmış büyü bulmak, size karşı kötü niyetli biri olduğuna ve bu tarz şeylerle uğraşıldığı manasındadır. Yada iş ortamında sizi mutsuz etmek yerinizde gözü olan biri olduğuna ifade edilir.

Rüyada Büyü Bulmak İslami

Rüyada büyü bulmak islami, bu rüya kişinin nerede büyü bulduğuna göre yorum alır. Genelde hoş olmayan şeylere ve bir yakının ona kötü bir şey yapmak istemesine bunun farkına varılması anlamındadır.

Rüyada Büyü Bulmak Diyanet

Rüyada büyü bulmak diyanet, yorumu kişinin onun kötülük yapmak isteyenlerini anlaması demektir. Buna yönelik tedbir almak gerektiği yönünde tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

  1. Erhan dedi ki:

    Selam Aleyküm Ben size Bakü’den yazıyorum. Bu gün Asır namazı vaktin’ de Bir rüya gördüm. Rüyam şöyle bir küçük poşet için de 10 manat eski Azerbaycan manatı bir miktar tüz bir kaç tane balkabağı çekirdeği bir de bir kağıta latın alfabesi ile kalem ile yazılmış bir satır gördüm. Anlamı acaba nedir?

    1. Eslemce dedi ki:

      Merhaba Erhan bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-gormek/ bağlantıya tıklayın.