Bizi takip edin...

Rüyada Büyü Bozmaya Çalışmak

Rüyada büyü bozmaya çalışmak, genelde bu rüya kişinin ailesiyle yada eşiyle arasını bozmak isteyen kişilerin olduğunu gösterir. Gören kişinin bu durumdan haberdar olduğuna ve onların oyununu bozmaya çalıştığına işaret eder. Kötü olayları düzeltmek ve bir şeylere yeniden başlamak demektir. Sorunlara çözüm bulmaya hanesinin huzurunu arttırmak istemesine yorum yapılır. Rüya sahibinin kendisine mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek istemesine ve bunun için uğraştığına delalettir. Yeni bir yola girmeye ve kötülükleri arkada bırakmak istemesine ifade edilir. Rüyada büyü bozmaya çalışmak, kötü niyetli kişilerin planını bozmak manasındadır.

Rüyada Büyü Bozmaya Çalışmak

Rüyada büyü bozmaya çalışmak, kişinin çalışmaları sonucunda zoru başarmasına delalettir. Çalışan kişiler için yüksek mevkilere ulaşmak engelleri ortadan kaldırmak demektir. Sıkıntıların sorunların yok olması manasına gelir. Bu rüya aslında çiftler arasındaki sorunları yansıtır. Genelde bir üçüncü kişinin olduğuna ve bunun ara bozmaya çalıştığına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin de elinde geldiği kadar ara bozulmamasına mahal vermediğine işaret eder. Rüyada büyü bozulduğunu görmek ne demek, sonunda feraha ermek ve hiç bitmeyen sıkıntılardan kurtulmak olarak tabir edilir.

Rüyada Büyü Bozdurmaya Gitmek

Rüyada büyü bozdurmaya gitmek, kendisine yapılan kötü bir şeyden bilgisi olması ve bunun önlemini alması anlamına gelir. Mutsuzluklardan uzak olması ve yeni bir döneme başlaması olarak yorumlanır.

Rüyada Büyü Bozmak İçin Dua Okumak

Rüyada büyü bozmak için dua okumak, rüya sahibinin sadece Allah’a sığınması ve derdini sıkıntısı için Allah’tan yardım dilemesi manasına gelir. Kişinin duygusal olarak gördüğü bir rüyadır.

Rüyada Büyü Bozan Kadın Görmek

Rüyada büyü bozan kadın görmek, eğer gördüğünüz kişi yaşlı biri ise onun duasını alıyorsunuz ve koruması üzerinizdedir. Genç bir insan görüyorsanız yada orta yaşlarda o kişiden yardım ve şefkat göreceğiniz yönündedir.

Rüyada Büyü Bozdurduğunu Görmek

Rüyada büyü bozdurduğunu görmek, yapılacak işlerini tam olarak yapması ve istediği sonuca ulaşması demektir. Yükselmek ve itibar kazanmak anlamında tabir edilir.

Rüyada Büyü Bozmaya Çalışmak İslami

Rüyada büyü bozmaya çalışmak islami, yorumunda gelecek planlarını yoluna sokmak ve yoluna taş koyanları engellemek manasında tabir edilir. İçi fesat insanların farkına varmak onlardan uzak kalmak anlamında işaret eder.

Rüyada Büyü Bozmaya Çalışmak Diyanet

Rüyada büyü bozmaya çalışmak diyanet, kişinin gelecek ilgili bazı kaygıları olduğuna ve sorunların önünü alacağına işarettir. Yanında bulunan ve ona karşı kötü niyetli insanların olduğu konusunda uyarma amaçlıdır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Hatice dedi ki:

  Iyi günler!
  Ben rüyamda, eskidenyakın olduğum ama şimdilerde konuşmadığım bir arkadaşın bana büyü yaptığını gördüm. Gizlice yapıştırmıştı sırtıma. Sonra ben bunu fark edip çıkardım ve ona doğru yürüdüm. Kağıdı elimden kaptı. Geri almaya çalışırken “Ben bu işten Yüce Allah’ın temizliği ve paklığıyla çıkacağım” diye dua ediyordum. Sonra uyandım lütfen yorumlar mısınız?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hatice hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Bilal dedi ki:

  Rüyada Bizim evin aşağılarında Bir Yerdeydik Baktım anneme Yapılmış Bir Büyü Var Teyzelerim de annemle birlikte Büyük bir leğenin içine büyük insan boyunca bir karaçiğer koymuşlar Ve Üstüne Tuz Dökerek büyüyü bozuyorlardı , o arada 3 taraftan insan kılığında cinler gelmeye başladı Besmele çektim bir tanesi uzaklaştı ama gitmemişti elime taş aldım Veya Ayetel kursi okuyarak Üzerilerine doğru gidiyordum onlarda bana mesafe koyacak kadar kaçıyorlardı. Sonra uyandım , lütfen yorumlarmısınız Özellikle rica ediyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Bilal bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-bozmak/ bağlantıya tıklayın.

 3. Cumhur dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda su altında siyah bi çocuk cesedi ve basında bekleyen cismi belli olmayan bi varlık gördüm. Daha sonra çocuğun elinde oyuncak gibi bisey vardı toplu iğne saplanmıştı onun büyülü olduğunu söylüyorlardı bende toplu iğneyi çıkardım sürekli besmele çektim allah i zikrettim. Korkarak uyandim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Cumhur bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 4. Duygu dedi ki:

  Ruyamda babam bi kitap vardi elinde o kitabin icindeki arapca yazilari cikardi bi kenara koydu yenkden beyaz iplikle dikti kitabi kitabin usune uc tane kulük koydu bunu bi yeede kadin var bunu yaktirixam diyordu.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Duygu hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-buyu-bozdurmaya-gitmek/ bağlantıya tıklayın.

   1. Efe dedi ki:

    Merhaba sağ kolumda 3 tane büyük çivi vardı paslı ve hiç bilmediğim şekilde elimde bi defter vardı büyüyü boDurmak için bi yere gidiyorum orada sarışın ve mavi gçzlü biri var omuzumdaki çivileri büyüleri çıkaracakken elimdeki defteri açıp bakıyor ve korkarak çivileri çıkarmaktan caz geçiyor 3 çiviye annem çıkarıypr ama sonra yine aağ elimde avuç içimde nasıl oluyorsa oluşuyor. Birkaç dua okuyorum ama yerıda hepsi kesildi … lütfen mail olarak yprumlarsanız çok sevinirimmmmm gerçekten

 5. deha dedi ki:

  rüyamda tanımadığım bir kadın ile birlikte karanlık bir odaya giriyorduk..İlk önce bizi Tamamen beyaz giyinmiş bir adam karşıladı ve ne oldu dedi.Bende bize büyü yapıldı galiba dedim..O da o zaman PITILI Reis ile görüşeceksin dedi.(ismi böyle bir şey di tam aklımda kalmadı)Bizde içeri girdik..İçeride Tamamen beyaz giyinmiş başka bir adam nedir derdin anlat dedi bana.Bende bize büyü yapıldı dedim.Adamın suratı beyaz bir şeyle kapalıydı ama ses tonu çok netti.Neden suratını göstermiyorsun dedim..Böylesi daha iyi dedi..Tam konuya giriyorduk büyüden korkuyormusun dedi bana.O anda uyandım..Makara geçmiyorum aynen böyle birşey gördüm

Yorum Yaz