Bizi takip edin...

Rüyada Birinin Para Vermesi

Rüyada birinin para vermesi, kısa zamanda güzel bir haber ile yapacağız çok iyi bir iş ile bol kazanç elde edeceğiniz manasına gelir. Yada size gelecek olan bir para olduğunu gösterir. Genelde iş hayatına yorulur, ve çok başarılı işler yapılacağı yönünde tabir edilir. Rüyada birinin para vermesi, bu rüyanın yorumu genelde iyiye işaret eder. Yapılacak şeylerin bir an önce yapılacağı ve hayırlı işlerin kısa zamanda güzel sonuç alacağı manasını taşır. Rüyada birinin para vermesi, bazende rüyayı gören bayan ise zengin bir adama delalettir. Kısa zamanda güzel bir izdivaç yapacağına alamettir. Peygamberimizin gördüğü rüyalar nelerdir. Gerçek Rüya Tabirleri’ni Okuyun… Rüyada para verilmesi, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hayır ve hasenatın karşılığı olarak manevi bir mükafat alacağına işaret eder. Rüyada görülen para aynı zaman da ferahlığa aydınlığa ve kişinin yaşadığı dert ve sıkıntılardan kurtulacağını da gösterir. Caferi sadık’a göre eğer rüyada birinin para verdiğini görürseniz bu sizlerin yapmış olduğunuz hayır ve hasenatın karşılığı diye buyurmuştur. Fakat rüyada para yerine altın almanız tam tersi hak edilmeyen bir ganimet yada emanetin sizi bulacağı anlamını taşır. Bu durumda rüya sahibinin harama bulaşacağı ve hak dan çıkacağı anlamına gelir. Bazı rüya alimlerine göre de bu durum şu şekilde yorumlanmıştır. Rüyada birinden altın almak ölüm haberi alacağınıza yorumlanır diye de buyurmuşlardır.

Her Türlü Hastalık İçin Şifalı Bitkiler… Lütfen Tıklayın

Değerli kardeşlerim yukarı da belirtilen şifalı bitkiler ve tedavi şekilleri için detaylı bilgi alabilirsiniz. Burada yer alan her türlü bitkinin hangi hastalıklara şifası olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zaman da evde kendinizin de uygulayacağı tedavi şekillerini de göreceksiniz.

Rüyada Birinin Para Vermesi Neye İşarettir?

Rüyada birinin para vermesi neye işarettir, bu rüyayı gören kişi iş ve eğitim hayatında çok büyük başarılar elde eder. Eğer para size veriliyorsa ve bunu kabul ediyorsanız sıkıntıda iken gelecek olan yardıma yorumlanır. Rüyada birinin para vermesi, gelecek olan bir mirasa yada alacaklı olduğunuz bir insandan gelecek olan paraya işarettir. Eğer bir şeyler için başlangıç yaptıysa sonuçları iyi gelir ve istediği şeye ulaşır. İş konusu yada eğitim anlamındadır.Rüyada para görmek gerçek alimlerin yorumunu okuyun…

Rüyada Birinin Para Çalması

Rüyada birinin para çalması, kötü bir durumla karşı karşıya kalır. Yani parasal yönde zarara uğramaya ve günah işlemeye işaret eder, aynı zamanda istemeden mecbur bırakılan kötülüğe yorumlanır.

Rüyada Birine Para Verdiğini Görmek

Rüyada birine para verdiğini görmek, yaptığı bir şeyden dolayı büyük bir sevaba girdiğini gösterir. Ona gelecek olan müjdeli bir haber olduğunu delalet eder.

Rüyada Dilenciye Para Vermek

Rüyada dilenciye para vermek, aldığı bir malın hayrını görmeyeceğine ve kızgınlıkla yada istemeden bir insanın hakkına girdiği yönünde tabir edilir. Bu nedenle düşünmesi gerektiğini vurgular.

Rüyada Birinin Bana Para Vermesi

Rüyada birinin bana para vermesi, sıkıntı olduğu bir zamanda eline gelecek para ile rahatlayacağı manasını taşır. Sevdiği bir dostunun yada akrabasından hem maddi hemde manevi yardım göreceğine delalettir.

Rüyada Birinin Para Vermesi İslami Yorumu

Rüyada birinin para vermesi islami yorumu, büyük başarılar kazanmaya ve hedefine ulaşmaya yorumlanır. İyi huylu hoş görülü bir insanla tanışmaya bir iş yapma anlamında işaret eder.

Rüyada Birinin Para Vermesi Diyanet Yorumu

Rüyada birinin para vermesi diyanet yorumu, gören kişinin hayatında tam batmış durumdayken uzanan bir elin olduğunu gösterir. Manevi anlamda büyük sıkıntı yaşadığının rüyasına yansımasıdır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Beklenilen bir haberin size altın tepsi ile sunulması manasını içerir. Aynı zamanda dilediğiniz bir şeyin olacağı yönünde yorum yapılır.

Diyanet Yorumu; Bazen uyarıcı bir rüyadır, yani çevrenizde yardıma muhtaç olan kişilerin yardıma koşmanız manasını içerir. Yada bazı konularda iyi düşünmeniz demektir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Eğer rüyayı gören kişi bayan ise çok varlıklı bir insanla evleneceği yönünde tabir edilir. Ayrıca büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Semra akarsu dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşım başkasına verilmek üzere bir miktar kağıt para verdi.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Semra hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kagit-para-vermek/ bağlantıya tıklayın.

 2. Sbirali dedi ki:

  Ruyamda bir kadin onu öptigim icin baya yuksek mitarda para verdi yani benim 20 yillik gelirimden bile coktu

 3. dilan dedi ki:

  Merhaba rüyamda yeni ayrildigim erkek arkadaşimin ablasinin bana bir sürü kağit para verdiğini i görüyodum ama eklemede yapiyordu bunca zaman kardeşimize yaptiklarin için dedi ve artik kardeşimizi birak dedi

 4. Berivan dedi ki:

  Ben rüyamda kalabalık Urdamda 200 20 tl biri bana veriyurdu bunun alamı ne

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Berivan hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-para-aldigini-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 5. Leyla dedi ki:

  Merhaba rüyamda biri bana 1000 liraya yakın para veriyordu biz 4 kişiydik bana ve rp bunu bolusun diyordu ve birinden bahsedip ona vermeyin diyordu bahsettiği kişiyi tanıyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Leyla hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-kagit-para-vermek/ bağlantıya tıklayın.

 6. Silaecrinecem dedi ki:

  Esim annesine 100 milyar kagit para veriyordu saklamasi icin..tomar tomar ellilikler yuzlukler falan vardi.bende duzundum evimizimi alacak ama neden annesine versin diye.tahta bir evimiz varmis.merdivenleride tahta ve o merdivenlerden indim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-para-gormek-nedir/ bağlantıya tıklayın.

 7. Güneş dedi ki:

  Rüyamda yaşlı birinin bana bir deste kağıt para verdiğini görüyorum al bunları dağıt diyor bende hiç tereddüt etmeden parayı alıp dağıtıyorum..

 8. Yavuz dedi ki:

  Rüyamda işyeri müdürümüz yüklü bir para getiriyor ve bana diyor ki acele etmedim o yüzden geciktim diyor. Ama yüzünde sorun kalmadı başardık anlamında bir gülüş var.(işyerinde maddi sıkıntı var ve bu konuda müdür ve benim üzerimde ciddi baskı var. Bununla alakalı olabilir mi)

 9. Nilüfer dedi ki:

  Rüyamda eşim tanıdığım bir kadına para veriyordu 10tl

 10. Murat dedi ki:

  Rüyamda bir benim çocuklarıma para veriyordu ben diyordum bu ne parası diye parayı veren şahıs diyorduki bu bayram harçlığı diye cvp veriyordu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Murat bey rüyanızın yorumu için; https://www.eslemnur.net/ruyada-para-gormek-neye-isarettir/ bağlantıya tıklayın.

 11. Dilek dedi ki:

  Gerçekte bu kadını tanımıyorum ama rüyamda tanıyorum bana çok miktarda para verdi bende kabul ettim pamuk gibi Çok tatlı huzur veren beyaz yüzlü bı kadindi kağıt paraydi verdi teşekkür ettim yorumlar misiniz

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilek hanım http://www.eslemnur.net/ruyada-kagit-para-vermek/ rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın.

 12. Yildiz dedi ki:

  Rüyamda Ablam bana 300 tl veriyor bende bu kadarmi diye üzülüyorum

 13. Emir dedi ki:

  Rüyamda yanımdaki bir arkadaşla yardım ettiğimiz yaşlı bir teyzemiz bana teşekkür niyetinde 260 lira veriyor ve bende çok mutlu olarak kabul ediyorum

Yorum Yaz