Bizi takip edin...

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak, bu rüya kişinin hayatında gelecek olan mucizelere şansa yorumlanır. İşlerinizin yolunda gideceğine ve çalışan biri ise yeni bir iş kuracağı ve yakınlarından destek göreceğine işarettir. Elinize geçecek olan toplu paraya ve sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder. Bu rüya büyük kısmet olarak yorulur ve kişi gelecek olan fırsatların habercisidir. Kişinin maddi anlamda güç kazanacağına ve hayalini kurduğu şeyleri elde edeceği manasındadır. Rüyada balık tutmak islami, yorumunda kişinin hayatında olan tüm sıkıntıları geride bırakmak demektir. Büyük kazanç elde edeceği anlamındadır.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak, rüyayı gören kişinin gençliğinde çalışmasının karşılığını yaşlandığında çok büyük bir şekilde alacağı yönündedir. Emekli olmuş yada emekliliği yakın bir insan için geçim sıkıntısı çekmeden bolluk içinde yaşamaya delalet eder. Rüyada balık tutmak diyanet, yorumu ise kişiye kalacak olan bir mirasa yada Allah’tan gelecek bir şans ile büyük işler başarmaya ve bol kazanç elde etmek olarak tabir edilir. Eğer kişi büyük balık tutuyorsa bu gören kişinin hayatı çok mutlu mesut geçecek demektir.

Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada büyük balık tutmak, rüya sahibinin hayatının fırsatını elde etmesine işaret eder. Rüyada tutulan balık ne kadar büyük ise kişinin de kısmeti o kadar büyük olur.

Rüyada Oltayla Balık Tutmak

Rüyada oltayla balık tutmak, gören kişinin hayatı boyunca çok emek harcadığına ve artık bunların karşılığını almak istediğine delalettir. Oltanın ucunda kaç balık var ise kazancı o kadar katlanır.

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüyada elle balık tutmak, rüya sahibinin bir işe atılacağını ve bundan dolayı çok meşakkatli işlere gireceğine yorum yapılır. Verdiği zahmeti büyük bir ödül olarak geri alacağına alamettir.

Rüyada Balık Yakalamak

Rüyada balık yakalamak, bu rüya kişinin eline toplu para geçeceği yönündedir. Aynı zamanda beklentilerinin üstüne çıkacağına ve dünya nimetlerinden yararlanacağı manasındadır.

Rüyada Balık Ağı Görmek

Rüyada balık ağı görmek, kişinin gördüğü bu rüyası kısa süreli ufak üzüntüler yaşayacağını gösterir. Bu sıkıntıların sonunda feraha ereceğine ve büyük sevinç yaşayacağı anlamındadır.

Rüyada Olta Görmek

Rüyada olta görmek, rüya sahibinin uzun zamandır, kendi işinin sahibi olmak istemesidir ve bu fırsatı yakalayacağı yönündedir. İş sahibi olanlar için işleri daha da büyüteceğine delalet eder.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek, bu rüya hayırlara delalet eden bir rüyadır. Gören kişi eğer bir işe kalkışmak istiyorsa, kalkışmalı çünkü hayırla sonuçlanacak demektir.

Rüyada Sayısı Bilinen Balık Görmek

Rüyada sayısı bilinen balık görmek, kısmetinizin gördüğünüz sayı kadar artacağına delalettir. Aynı zamanda evli ise yakında gelecek bir kız çocuğu haberidir ve ganimet olarak tabir edilir.

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada balıkçı görmek, rüya sahibi dengesiz davranışları yüzünden çevresinde istenilmeyen bir kişi olacağına işaret eder. Bazen kederlerini atlatmaya ve ferahlamaya yorum yapılır.

Rüyada Ölmüş Balık Görmek

Rüyada ölmüş balık görmek, hiç istemediği bir yerde mecburen hatır için bulunmak zorunda kalacağını ifade eder. Hak etmediği davranışları ve sözleri duymak zorunda kalacağına canının sıkılacağı yönündedir.

Rüyada Yatağında Balık Görmek

Rüyada yatağında balık görmek, yakınlarından birinin hasta haberini alır ve üzüntü yaşar. Bazende uzun bir yolculuğa çıkmak olarak yorumlandığı söylenir.

Rüyada Temizlemeden Balıktan Bir Şey Almak

Rüyada temizlemeden balıktan bir şey almak, bu kişi kötü yollara sapar ve zinaya yönelir. Harama girer ve hoş olmayan işlerde bulur, eğer balığı temizleyin yiyorsa helal kazanç anlamına gelir.

Rüyada Gökten Balık İnmesi

Rüyada gökten balık inmesi, bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Hatta görülen en hayırlı rüyalardan biridir ve kişi ne istemişse ne dilemişse olacağına işaret eder.

Rüyada Karada Balık Görmek

Rüyada karada balık görmek, helal yollardan bir kazanç elde etmeye işaret eder. Özellikle gören kişi tüccar ise kazancını daha da arttıracağına delalet eder.

Rüyada Alabalık Görmek

Rüyada alabalık görmek, kişinin tüm sorunlarına çözüm bulması olarak ifade edilir. Aynı zamanda tüm sıkıntılarından kurtulmasına yorum yapılır.

Rüyada Balıklarla Konuşmak

Rüyada balıklarla konuşmak, bu rüyayı görenin ne isteği varsa kabul edilir. Bazende bu rüya imkansız olarak görülen bir şeyin ummadık bir anda elinize geleceğine yorumlanır.

Rüyada Kurtulmuş Balık Görmek

Rüyada kurtulmuş balık görmek, kişinin ya bir hastalık yaşayacağına veya da bir üzüntü ve keder yönündedir. Bu rüya görüle sıkıntılar kısa süreli ve geçicidir.

Rüyada Balık Tutmaya Gitmek

Rüyada balık tutmaya gitmek, bir şeyleri sürekli planlamasına yorumlanır. Her konuda kendisini şartlamaması gerektiği gösterir ve sıkıntılarından uzak olur.

Rüyada Başkasının Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada başkasının balık tuttuğunu görmek, başkasına gelecek güzelliklere işaret eder. Gördüğünüz kişinin hayallerine ulaşacağına ve yapacaklarını hayata geçireceği manasındadır.

Rüyada Siyah Balık Tutmak

Rüyada siyah balık tutmak, bu rüyanın iki anlamı vardır. Öncelikle siyah asil renkti ve kişinin gireceği büyük işlere yorumlanır, koyu renk olduğundan hayır kabul edilmez fakat rüyanızda ne gördüğünüze göre değişiklik gösterir.

Rüyada Derede Balık Tutmak

Rüyada derede balık tutmak, büyük bir kısmet olarak yorumlanır. Evli çiftler için aşkın muhabbetin artmasına ve yakında bir bebek haberine alamet eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin kısmetlerinin birer birer yakalamasına delalet eder. Yeni bir geleceğe adım atmak istiyorsa bu rüyada yapması çok hayırlıdır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hayatında sıkıntıları bir kenara bırakarak mutluluğa adım atmasına alamettir. Paraya ve lüks bir hayata yorum yapılır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Uzun zaman sonra ferahlamaya ve bu saatten sonra şans kapılarının sonuna kadar açılmasına işaret eder. Bu dönemde iyi kararlar vermeli ve şansını iyi kullanması gerektiği konusunda tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz