Bizi takip edin...

Rüya Tabirleri

Rüyada kuş sevmek, görülen en güzel rüyalardan biridir ve bolluğun bereketin habercisi olarak yorum alır, aynı zamanda makam ve mevki anlamına gelir. İş hayatında yükselmeye hayatında herşeyin yolunda gideceğine işaret eder. Hayatınızda şan ve şöhrete ulaşmaya ifade edilir. İsminizin güzel anılmasına ve sorunların kısa zamanda biteceğine aile içinde mutlulukların artacağı yönündedir. Daha önceden hiç görmediğiniz bir kuşu severseniz, bol para ve ticaret hayatında güzel sonuçlar almaya ifade edilir. Renkli kuşlar görmek ise anlamına göre manası söylenir. Bunları tam olarak detaylı aşağıda anlamları ile belirttik. Koyu renkler siyah kuş yada kahverengi kuş görmek, kara haber anlamına gelir. Sevimli bir kuş görmek ve onu sevmek hayırlı müjdeli haberler almak beklenenin olması gibi manalarda tabir edilir. Rüyada Kuş Sevmek Rüyada kuş tutup sevmek, nasibini yakalamak demektir. Kişinin meslek anlamında isteği yere gelmesi veya terfi etmesi gibidir. Ayağına gelecek olan kısmeti en güzel şekilde değerlendireceğine yorumlanır. Ferahlığa ve hayırlı olacak olan işlerin yakın zamanda olacağına ifade edilir. İsminin güzel bir şekilde heryerde anılacağı manasındadır. Sevdiği kişi ile bir ömür mutlu yaşayacağı kuş sevmek yuvanın sıcaklığına delalet eder. Bir kuşun ötmesi hiçte iyi şeylere alamet etmez. Ayrıca bu rüya kısmetlerinizin çok olduğuna bunları iyi değerlendirmeniz gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Sağlıklı uzun bir ömür geçireceğinize ve hane içinde büyük mutluluğa bolluğa ereceğinize işaret eder. Rüyada Yavru Kuş Sevmek Rüyada yavru kuşu görmek, küçük mutluluklardan büyük sevinçler yaşamak anlamına gelir. Bekar kişiler için ise büyük kısmetlere ileride kazanılacak mal varlığına delalettir. Rüyada Beyaz Kuş Sevmek Rüyada beyaz kuş sevmek, herşeyin yoluna gireceğine ve temiz haberler almaya ifade edilir. Aynı zamanda ferahlık anlamına geldiğinden kişi neye niyet ediyorsa onun yakın zamanda olacağına işarettir. Rüyada Mavi Kuş Sevmek Rüyada mavi kuş, renkli bir hayatınızın olacağına ve bazı şeylerin hayatınızda değişeceğine yorumlanır. İstediğiniz gibi bir hayat yaşamaya ifade edilir. Rüyada Renkli Kuş Sevmek  Rüyada renkli kuş sevdiğini sanmak, görüldüğü gibi renkli bir yaşama işaret eder. Aynı zamanda iş hayatı için büyük girişimlere ve bu durumun çok para kazandıracağına yorumlanır. Rüyada Sarı Kuş Sevmek Rüyada sarı kuş sevdiğini görmek, pek hoş olmayan manalara gelir. Hastalık, sorun, stres gibi anlamlara gelir ve kişinin bu aralar canının sıkılacağı şeylerin olacağı yönündedir. Rüyada Yeşil Kuş Görmek Rüyada yeşil kuş görmek, ferahlık ve mutluluk olarak rivayet edilir. Aynı zamanda dini anlamda olacak olan güzelliklere ve farklı ilimlere sahip olmaya tabir edilir.
Rüyada kuş görmek, kişinin yapacağı şeyle yani dünyadaki ameliyle alakalı bir durumdur ve kişiye göre hem iyi hemde kötü olarak yorum alır. Bazen ise kişinin hayatında aydınlığa ve ferahlığa yorulur, yani kuş gibi özgür olmak yada bir konudan dolayı ferahlaması manasındadır. Bazı alimlere göre ise ölüm haberi almak olarak ifade edilir. Bu kişinin durumuna göre yada bulunduğu ortama göre değişiklik gösterir. Genel olarak bakılacak olursa iyiye yorum yapılır. Rüyada kuş görmek neye işarettir, ferahlamak ve müjdeli haberler almak kişinin hayatında manevi olarak tüm sıkıntılarından dertlerinden kurtulması demektir. Rüya sahibi eğer beyaz bir kuş görüyorsa gönlündeki tüm muradının olacağına ve mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna ifade edilir. Eğer renkli bir kuş görüyorsa, bu da renkli bir hayata girmeye tabir edilir. Rüyada Kuş Görmek Rüyada kuş görmek imam nablusi, göre sıkıntılarından kurtulup, feraha ermeye ve geçmişte olan pişmanlıklarını unutacağına yorumlanır. Mutsuz olacağı şeylerden uzak duracağına işaret eder. Bazen ise bu rüya bir büyüğünden akıl almak yada bir şeyde fikir sormak ve bunun üzerine bir nasihat dinlemek manasına gelir. Eğer bu dönemlerde kişi bir yapmak için yada almak icin uğraşıyorsa fazla üstüne gitmemesi gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Aynı zamanda kişinin rahat bir yaşama kavuşması isteklerinin olması olarak yorum yapılır. Çok istediği birşeyin yada dua da bulunduğu şeylerin olacağına işaret eder. Rüyada Kafeste Kuş Görmek Rüyada altın kafeste kuş görmek, kişinin bolluk içinde yaşadığı sıkıntı ve yanlızlık anlamına gelir. Kafeste kuş görülmesi ise hapislik ve hapsolmak anlamında tabir edilir. Rüyada Kuş Yakalamak Rüyada kuş yakalamak, büyük şans ve kısmet demektir. Özellikle ticaretle uğraşan biri için bu zamanın kişiye tam olarak yüksek getiriler getireceği zamana işaret eder. Rüyada Kuş Beslemek Rüyada kuş beslemek, rüya sahibinin büyük bir uğraş içerisine girmesine ve kendini kanıtlamak için uğraştığı yönündedir. Kendini büyük bir şekilde ispatlayacağı anlamına gelir. Rüyada Kuş Görmek Diyanet Rüyada kuş görmenin diyanet, yorumu mutluluk ferahlık ve sorunların büyük olanlarını halletmek demektir. Aynı zamanda hayırlı haberlerin gelmesiyle bir kısmete bağlanmak anlamında yorum yapılır.
Rüyada acı çekmek, bu rüyada ağlamak gibi tam tersi ile yorumlanan rüyalardan biridir ve ferahlığa işaret eder. Yakın zamanda çıkacağı bir seyahate ve huzurlu bir zaman geçireceğine yorum yapılır. Müjdeli haberler alacağına ve bunların kişiyi oldukça mutlu edeceğine hem iş hayatını hemde sosyal hayatını etkileyeceği yönündedir. Bu rüyayı gören kişi bir sıkıntı içinde ise sorunları varsa, yakın zamanda onların biteceğine delalettir. Geçmişte yaptığı bir şeyi sürekli hatırladığına kötü birşey olmasa da rahatsız ettiği manasındadır. Hayatı için yeni kararlar almak ve değişiklik yapmak anlamına gelir. Geçmişte yaşadığı tatsız durumları unutması ve yeni bir sayfa açması manasındadır. Yarınlara umutla bakmak özellikle sorunları olan biri için mutluluğa ermek demektir. Rüyada kişinin bir yerinin acıması, sivilce yada çıban çıkması ve acıması yara olması kısmet manasındadır. Rüyada Acı Çekmek Rüyada acı çekmek, rüya sahibinin ellerinden acı hissetmesi bolluk ve bereket maddi kazanç olarak yorum yapılır. Gereksiz yere acı hissetmek olmadık bir şekilde kişinin canı sıkılması demektir. Rüyada çekilen acı gerçek hayatta mutluluğa ermeye ve yapacağınız işten memnun olmak yönündedir. Bir de bu rüya kısa süreli aşklara ve dostluklara inanılmaması gerektiği yönünde uyarı mesaj verir. Bundan dolayı çevrenizde yeni arkadaş olduğunuz kişilere güvenmemeniz gerektiğini ifade eder. Mutsuz olacağınız şeylerden kaçınmanız gerektiğine işaret eder. Büyük bir iyilik yaptığınız kişiden kötülük göreceğiniz manasındadır. Eğer rüyada dişiniz ağrıyorsa, hayırlı olaylar olacağına ve kişinin hayatının değişeceğine tabir edilir. Rüyada Acı Görmek Rüyada acı görmek, kişinin çok sevineceği bir olayın olacağına yorumlanır. Ama gördüğü şekillere göre farklı şekillerde ifade edilir, genelde şans ve müjde olarak tabir edilir. Rüyada Acı Çekmeden Öldüğünü Görmek Rüyada acı çekmeden öldüğünü görmek, kişinin sürekli ölümü düşündüğüne işarettir. Bundan dolayı kafasının karıştığına ve sorunlarının olduğuna çıkış yolu aradığına yorum yapılır. Rüyada Acı Çekmeden Doğum Yapmak Rüyada acı çekmeden doğum yapmak, rüya sahibinin doğumu yakın ise, bu tarz rüyalar görmesi psikolojiktir. Ama hamile olmayan birinin rüyası ise hayatında değişiklikler olacak anlamında ifade edilir. Rüyada Acı Çekmek Uyanmak Rüyada acı çekmek uyanmak, kişinin yakın zamanda bir sıkıntısının olacağına yorulur. Sevdiği biri sayesinde bu durumu kolayca atlatacağına işarettir. Rüyada Acı Çekmek Bağırmak Rüyada acı çekmek bağırmak, rüya sahibinin bir derdinden kurtulacağına ve sorunlarının kalmayacağına delalettir. Bu rüya uzun süren tüm sorunlarından kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada Acı Çekmemek Rüyada acı çekmemek, kişinin uzun sürekli sorunları olduğuna ve artık bunlardan kurtulmak istediğine işaret eder. Fazla uzun sürmeyeceğine ve neşesinin yeniden yerine geleceğine tabir edilir.
Rüyada ağlamak, tam tersi ile yorum alır ve sevince mutluluğa güzel haberler almaya işaret eder, eğer bir haber bekliyorsanız bunun hayli olacağı yönündedir. Gözyaşı yanağınızı yakıyorsa yakında müjdeli bir haber almaya yorumlanır. Soğuk bir gözyaşı ise, üzüntüye kedere delalettir. Bağırmadan sessizce ağlamak, dert, gam ve kederden uzak olmak sıkıntılardan kurtulmaktır. Rüyada bağıra bağıra ağlamak, bulunduğunuz yer ile alakalı olan bir musibet anlamına gelir. Ağlamak istiyor da gözünden yaş akmıyorsa, hayal kırıklığı manasındadır. Bazı yorumculara göre ise, rüyada ağladığını görmek bulunmaz bir nimettir ve güzel olan herşeyi ifade eder. Helal para, büyük mallar, ferahlamak olarak tabir edilir. Sıcak gözyaşı duyulacak olan kötü habere yada kişinin işlerinin ters gideceği manasındadır. Kişinin sakin sakin ağlaması, gam kurtulmasıdır. Ağlayan kişinin çok sevinmesine ve büyük servet kazanacağı bir işe gireceğine alamet eder. Yüksek sesle feryad etmek bu tam tersi olarak büyük mutluluk olarak rivayettir. Rüyada Ağlamak Rüyada ağlamak imam nablusi, mutluluk huzur ve sevincin yakın zamanda geleceğine yorumlanır. Ağlamak ilgili rüyaları detaylandırmak gerekir, güzel bir rüyadır fakat olumsuz yönleri de vardır. Örneğin Allah korkusundan ağlamak, sevinç ve müjde demektir, aynı zamanda gözyaşı Allah'tan gelecek rahmettir ve Allah korkusu olduğunu ifade eder. Rüyada ölen biri için ağlamak, tanıdık biri ise, görüldüğü gibidir ve hüznü habercisidir. Tanımadığı biri ise tam tersi olarak yorumlanır. Yüksek sesle ağlanılması gerçek hayatta bu şekilde ağlayacağı yönündedir. Bazen ise ruhun saflığını belirten bir durumdur ve bu tarz rüyalar görmek kişinin çok sevineceğine delalet eder. Ağlayarak uyanan bir kişi çok sevineceği bir haber alacağı manasına gelir. Korkulu bir şekilde feryad etmek ise, uyku halinde değilken birine kötülük yapmış olmasıdır. Bundan dolayı pişmanlık duymasıdır ve kötü niyetli olmadığı yönündedir. Rüyada Ağlamak Üzülmek Rüyada ağlayıp üzülmek, rüya sahibinin çok sevineceği bir haber alması ve çok mutlu olması demektir. Bu rüya kişi içinde hanesinde bereketin artacağına ve iş hayatındada mevkisinin yükseleceği yönündedir. Rüyada Ağlayıp Sarılmak Rüyada ağlayıp sarılmak, görüldüğü gibi yorumlanan bir rüyadır. Hiç beklemediği bir yerden gelecek olan bir müjde ile ummadığı bir şekilde ihya olacağına işaret eder. Rüyada Ağlamak Gözyaşı Görmek Rüyada ağlamak gözyaşı dökmek, rüya sahibinin arzu ettiği şeylerin olacağına ve Allah'a ettiği tüm duaların kabul olacağına yorulur. Çocuk ağlaması görmek, ise rüya sahibine bir uyarıdır.
Rüyada dert görmek, sevince işaret eden bir rüyadır ve genelde aşk anlamında yeni bir ayrılık yaşamış olan birinin gördüğü rüyadır. Genelde mutsuz ve aşk hayatında sorunları çözemeyen birinin görmesidir. Bazı durumlara sürekli kafa yorması ve kendi doğrusunu istemesi demektir. Bunun için savaş vermesi ve uğraşması olarak yorum alır. Rüya sahibinin sıkıntıların üstesinden gelmesi ve sorunlara yol açacak şeyleri engellemesi olarak ifade edilir. Bu rüya genelde tam tersi olarak ifade edilsede gören kişinin nasıl gördüğüne de bağlıdır. Dertlenmek, kişinin bazen içinde olan duygularını dışa vuramamasıdır. Yani bir sorununu söylememesi içine atması, yada birine olan sevgisini itiraf edememesi olarak yorulur. Eğer sıkıntılı bir kişi bu tarz bir rüya görüyorsa o sıkıntıdan kurtulacağına feraha ereceğine delalettir. Bazende sorunların büyümesi ve beklentilerine ulaşamaması bu yüzden dolayı mutsuz olmasıdır. Rüyada Dert Görmek Rüyada dert görmek, evli kimseler için hanesinde bazı şeylerin yolunda gitmemesidir ve bunun rüyasına yansımasıdır. Genelde hane içinde olan çekememezlikler kıskançlıklar olarak da ifade edilir. Eşler arasını bozan birilerinin olduğuna yorulur. Rüyasında derdinden ağlaması, sıkıntılarının biteceğine işarettir. Bazen ise kişinin bir dava üzerine sürekli haklı olduğunu ortaya koymasıdır. Bunun için uğraştığına ve kanıtlayana kadar devam edeceğine tabir edilir. Rüyada Dert Dinlemek Rüyada dert dinlemek, herkes tarafından sevildiğine ve kişilerin sorunlarına çözüm bulduğuna yorumlanır. Aynı zamanda güçlüklere karşı göğüs germek manasına gelir. Rüyada Dert Anlatıp Ağlamak Rüyada dert anlatıp ağlamak, rüya sahibinin içinde sakladığı bazı duyguların olduğuna ve bu sorunların yakın zamanda çözüleceğine yorumlanır. Üstünden yükü atmak olarak işaret edilir. Rüyada Dertten Ağlamak Rüyada dertten ağlamak, bu rüyanın manası bereket demektir. Sıkıntıların bitmesi ve maddi anlamda tekrardan yükselişe geçemeye sorunları bitirmeye yorumlanır. Rüyada Dert Çekmek Rüyada dert çekmek, huzura, ferahlığa, esenliğe kavuşması manasına gelir. Kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanması ve hayırlı gelişmelere tabir edilir. Rüyada Dertten Kurtulmak Rüyada dertten kurtulmak, rüya sahibinin çok fazla sıkıntısı stresi olduğuna yorumlanır. Bunların hem sağlık yönünde hemde maddi yönde olduğuna işaret eder. Rüyada Ölüye Dert Yanmak Rüyada ölüye dert yanmak, hayırlı olmayan bir rüyadır. Kişinin konuşacak kimse bulamadığına ve içine dert olan sorunların büyüdüğüne ifade edilir. Rüyada Cumhurbaşkanına Dert Anlatmak Rüyada cumhurbaşkanına dert anlatmak, güzel ve hayırlı bir rüyadır. Bir büyükten yardım alması ve bu sayede bir işe girmesi bununla birlikte sorunları bitmesi demektir, ayrıca bir sürpriz yaşaması olarak alamet edilir.
Rüyada nar toplamak, rüya sahibinin hayatı boyunca bereketli bir yaşama gireceğine ve bunun iş yönünde kısmetinin çok açık olduğuna işarettir. Nar eğer kırılmış ve dağılıyorsa bu sizin kısmetlerinizin sizin çevrenize de bir yararı olacağı anlamına gelir. Mutsuz olduğu bir konu var ise bu rüyadan sonra feraha erecek demektir. Gören kişi için hayatında maddi olarak sorunları çözeceği yönündedir. Bazen ise narın durumuna göre farklı şekillerde yorum alır. Eğer olgunlaşmamış bir nar ise, sizi sıkıntıya sokacak durumların olacağı anlamındadır. Şöyle ki bir şeyleri elde etmek için daha çok çalışmanız gerektiğine ve maddi anlamda bu şekilde yükseleşe geçeceğine işaret eder. Beklentilerinden daha fazlasına sahip olacağına yorulur. Ham nar toplamak ise, kişi için bazı sağlık sorunları yaşamak demektir. Uzun süreli sıkıntılar olarak ifade edilir. Rüyada Nar Toplamak Rüyada nar toplamak ne anlama gelir, emeklerinin karşılığını almak ve bunun meyvesini toplamak demektir. Mesela bir yatırım yaptı ise artık bunun meyvesini yiyeceği anlamında yorum yapılır. Kırmızı nar toplamak, bekar bayanlar için varlıklı bir erkekle tanışması ve evlenmesi manasına gelir. Kış mevsiminde toplanan nar özellikle iş sahibi olan biri için iflas demektir. Yada bekar kimseler için ise sevgilisinden ayrılmaktır. Evli kimseler için hane için sorunlardır, sağlık sorunlarıdır. Ama genelde maddiyatın düşmesi olarak yorumlanır. Narı toplayıp tanelerini yemek eline gelen kısmetleri güzel değerlendiğine işaret eder. Rüyada Nar Toplayıp Yemek Rüyada nar toplayıp yemek, büyük bir zenginlik demektir. Nar her zaman güzellikleri ve kısmeti, bolluğu bereketi ifade eder, maddi olarak yükselmeyi ifade edilir. Rüyada Nar Kabuğu Yemek Rüyada nar kabuğu yemek, rüya sahibinin ayağına gelen kısmeti tepmesi ve bundan dolayı çok pişman olması manasına gelir. Kendi kısmetini kendi ters çevirmesi ve bunun farkına sonradan varması olarak tabir edilir. Rüyada Ekşi Nar Yemek Rüyada ekşi nar yemek, kişinin keyfinin kaçacağına ve aile içinde yaşanacak olan kötü olan olaylara işaret edilir. Kederlenmeye ve hastalıklara maddi sıkıntılara yorum yapılır. Rüyada Ekşi Nar Toplamak Diyanet Rüyada ekşi nar toplamak diyanet, yorumu emek vererek ilmek ilmek ördüğü bir şeyin kaybetmesi ve hayal kırıklığına uğraması demektir. Ayrıca kolay yönden kazanılan parayı seçmek ve harama girmek manasındadır. Rüyada Ekşi Nar Yemek İslami Rüyada ekşi nar yemek islami, yorumu üzüntü ve fakir bir hayata yorumlanır. Melankolik içine kapanık kişileri ve kendi yalnızlıkları bir türlü gideremeyen kişilere olarak tabir edilir.
Rüyada dertleşmek, gören ya gerçekten bir derdi olduğuna fakat bunu kimseye söylemediğine ve bundan dolayı içine atmaktan sıkıntıya girdiğine yorumlanır. Ayrıca bu tarz rüya gören bir kimsenin hiç bir insanın malında parasında namusunda gözü olmadığına ifade edilir. Şöyleki çevresinde çok belirgin ve kıskanılan bir kişi olduğuna ve bundan dolayı da hep yanlış anlaşıldığına yorulur. Bu yüzden de bunun rüyasına girmesidir. Çevresinden duyacağı bir konuşma yüzünden canının sıkılacağını ve hatta yakın zamanda bunun hesabını soracağına işarettir. Bu yüzden yakın çevresindeki insanlarla hem bir konuşma hemde bir çelişki içinde kalacağı manasındadır. Bunun uzun soluklu bir orta derece bir ağız tartışması halinde olacağı yönündedir. Kişinin dış çevreyi fazla takıntı haline getirmemesi gerektiğine çünkü kendisinin özgüveni sayesinde her konuda muvaffak olacağına delalettir. İş hayatında da bazı çekişmeler olacağına yorum yapılır. Rüyada Dertleşmek Rüyada dertleşmek, aslında bu tarz görülen rüyalar bazen gerçekliği ifade eder. Çünkü kişinin içinin yaralı olmasından dolayı ve mutsuzluk yaşadığınız dönemler bu rüyayı görmeniz normaldir. İçini dökememek ve kimseye güvenememek kaygılı olmak gibi durumlar genelde böyle düşler görülmesini sağlar. Genelde bu tarz durumların kişilerin kimse kırılmasın diye kendinin kırılması durumunda görülen düşlerdir. Kişinin mutsuzluğunun rüyasına yansıması olarak görülür. Eğer rüyanızda birinin derdini dinleyip ona bir çözüm yolu sunuyorsanız, sizin çok büyük bir iyilik yapacağınız anlamında tabir edilir. Rüyada Dertleşmek Ağlamak Rüyada dertleşip ağlamak, kişinin yaptığı şeylerden pişman olması manasına gelir. Bazen ise rahatlamak ve uzun bir süre sıkıntı çekmeyeceğine feraha ermesine işarettir. Rüyada Babayla Dertleşmek Rüyada babayla dertleştiğini görmek, rüya sahibinin babaya olan bir özlemi yada ona karşı içinde olan manevi sıkıntılar olduğu yönündedir. Yakın birinden yardım alarak rahatlamak anlamına da gelir. Rüyada Anneyle Dertleşmek Rüyada annesiyle dertleştiğini görmek, gören kişinin en kıymetli varlığının yanında kendini rahat hissetmesi durumudur. Gerçekten derdi olupta bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda rahatlayacağına işarettir. Rüyada Öğretmeniyle Dertleştiğini Görmek Rüyada öğretmeniyle dertleşmesi, kişinin her zaman yanında olan ve onu akıl hocası olarak gördüğü birilerinin olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda takıldığı her konuda akıl danıştığı bir büyüğünün olduğunu yönündedir. Rüyada Patronuyla Dertleşmek Rüyada patronuyla dertleşmesi, maddi anlamda sorunlar yaşayan birinin rüyasıdır ve bunun çözümlenmesini istediğine delalettir. Ya da iş hayatında istediği mevkiye gelememesi kendince sorun haline gelmesi durumudur. Rüyada Düşmanla Dertleşmek Rüyada düşmanıyla dertleştiğini görmek, küs olduğunuz biriyle barışacağınız manasındadır. Ya da düşman gibi gördüğünüz bir kişiyi yanlış tanıdığınızın farkına varacağına yorumlanır. Rüyada Ölüyle Dertleşmek Rüyada ölüyle dertleşmek, gerçek hayatta olmayan birinden bişey almak yada dertleşmek sizi hayal kırıklığına uğratacak bir durumun olmasıdır. Ölünün sizinle konuşması, tek başına çözeceğini bir problem olduğu yönündedir. Rüyada Sevdiğinle Dertleşmek Rüyada sevdiğinle derleştiğini görmek, ferahlamak ve mutlu olmaktır. Yani sıkıntıları çözmek ve yeniden kötü durumların olmaması için bunlara mahal vermemek demektir. Rüyada Kuzenle Dertleştiğini Görmek Rüyada kuzenle dertleşme, birlik olmak ve bu sayede her durumdan muvaffak olmaktır. Ayrıca gördüğünüz kişinin bir sorununu çözmekte vesile olacağınız manasına gelir.
Rüyada nar suyu görmek, genelde nar acı olduğu için suyunu içmekte pek o kadar iyi sayılmaz, gören kişi için kavga gürültü anlamına gelir. Kişinin memnun olmadığı bir durumun içerisinde olduğunu buna itiraz edeceğine işarettir. Huzurun kalmayacağına ve ortam içinde tatsızlık yaşanacağına yorumlanır. Yüksek sesli konuşmalara ve sorunların çoğalacağına ifade edilir. Eğer tatlı bir nar suyu içiyorsanız bu rüyanın tam tersi yorum alır. Herşeyin farklılaşacağı durumlara ve değişik farklılıklara delalettir. Bozuk ve kötü bir tadı var ise kara haber manasına gelir. Dost olarak gördüğünüz kişilerin size sorun çıkaracağına ifade edilir. Evde huzursuzluklara ve hane içindekileri de olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir. Bazen ise bu rüya büyük bir hastalığın habercisidir ve bununla savaş vermek demektir. Rüyada Nar Suyu Görmek Rüyada nar suyu görmek nedir, rüya sahibinin olumsuz yönde etkileneceği durumların olacağına ve bunlardan kısa zaman sonra kurtulacağına işarettir. Bazı üzüntülerin yaşanacağına ve bunların hayatını olumsuz şekilde etkileyeceğini bundan dolayıda beklentilerinin olmayacağı yönündedir. Aslında olmayan bir şeyin kişi için her zaman hayırsız olduğu anlamındadır ve Allah her zaman olmayan bir şeyin ardından daha güzelini verir. Ama kırgınlıkların yakın zamanda biteceğine ve herşeyin tatlıya bağlanacağına uzun zamandan beri yaşanan hüznün biteceğine yorumlanır. Rüyada Nar Suyu İçmek Rüyada nar suyu içmek, eğer rüyanızda gördüğünüz narın rengi kırmızı ve tatlı ise bu kişi için hayırlara delalet eder. Ama kötü kokulu ve rengi siyaha dönük ise hoş olmayan şeylere ifade edilir. Rüyada Nar Suyu İkram Etmek Rüyada nar suyu ikram etmek, gördüğünüz kişi ile durumunuz çok önemlidir. Eğer verdiğiniz su acı yada kötü koyu renkli ise o kişiyle hoş olmayan manasız bir durum yaşamaktır, rengi açık ise bu iyi yönde yorum alır. Rüyada Nar Suyu Sıkmak Rüyada nar suyu sıkmak, maddiyatın düşük bir için fakirlikten kurtulmak ve parasal olarak büyümek demektir. Daha rahat bir hayat yaşamak fakat iş hayatında bazı engebeler yaşanarak devam etmesi yönündedir. Rüyada Nar Suyu Sıçraması Rüyada nar suyu sıçraması, bu kişiye bağlı olarak yorumlanır. İş hayatında bazı sıkıntılar yaşamak fakat bunların aşamayacağı yönde olmadığı yada bu durumun aile hayatında da olabileceği manasına gelir. Rüyada Nar Suyu Kaynatmak Rüyada nar suyu kaynatmak, yapılacak güzel işlere ve her şeyin yolunda gitmesi olarak işaret edilir. Gören kişi için her zaman mutluluk getirecek hayırlı haberlere alamet eder. Rüyada Nar Suyu Yapmak Rüyada nar suyu yapmak, rüya sahibinin beklentilerinin yapmak istediklerinden fazla olduğuna ve bunun için sabırlı olması gereken bir yol olduğuna yorulur. Eğer sabırlı ise sonunda selamete erecek demektir. Rüyada Nar Suyu Dökülmesi Rüyada nar suyu dökülmesi, aniden gelecek olan bir habere ve bununla birlikte büyük şaşkınlık yaşanacak durumlara delalettir. Bu durum hem hüzün hemde sevinç gibi bir durumdur. Rüyada Nar Suyu İçmek Diyanet Rüyada nar suyu içmek diyanet, kişinin kendi için atacağı güzel adımlar olduğuna ifade edilir. İş hayatında mutlu bir döneme girmesi ve haneye verilecek olan müjdelere tabir edilir.
Rüyada nar ağacı görmek ne anlama gelir, rüya sahibinin heryerde övgü aldığına ve bunların kulağına geldiğine ahlak sahibi inancı yüksek olduğuna yorulur. Gönlü bol olan bir kişiye ve sadece kendine değil herkese faydası olan biri olduğuna işaret eder. Bu şekilde yanındakileri teşvik ettiğine ifade edilir. Aynı zamanda tüm aileyi bir arada tutmak ve ailenin huzurunu bekasını koruyan birine yorumlanır. Hane içerisinde tüm yükü görevi üstlenmiş biri olduğu görülür. Fakat bu kişi bekar biriyse ileride ona bazı zor yükler bineceği ve bunları kaldıramayacağı yönündedir. Bu ailenin reis babası yada annesi bu rüyayı görüyorsa, bolluk bereket olarak delalet eder. Hak yolunda olan sürekli Allah için bir şeyler yapan kişidir. Bir taraftanda bu rüya her bakımından zenginlik manasına gelir. Gönül zenginliği ve mal mülk kazanmak demektir. Rüyada Nar Ağacı Görmek Rüyada nar ağacı görmek imam nablusi, ye göre çok güzel bir rüyadır. Mutlu bir aileyi temsil eder. Bekarlar için güzel bir izdivaç yaparak hayırlı bir evliliğe delalettir. Evli kimseler için hanesinde bereketin, bolluğun artması ve mutluluğun huzurun çoğalması olarak yorum alır. Aynı zamanda iş hayatında yüksek kazanç demektir, çünkü nar bolluk anlamına gelir. Küs olduğunuz bir kişi ile barışmak demektir. Dargınlıkların bitmesi ve barış olarak ifade edilir. Eğer gördüğünü rüyada nar çok kırmızı ise bu sizin için şam şöhret anlamlarına gelir. Rengi soluk ya da farklı renklerde bir nar ise, yakın zamanda bir toplulukta yaşayacağınız sıkıntıdır. Rüyada Nar Ağacı Fidanı Görmek Rüyada nar ağacı fidanı görmek, bir şeyler yetiştirmek emek vermek manasına gelir. Bir çocuk büyütmek kadar güzel bir heyecan yaşamak güzel birşeyler inşa etmek olarak tabir edilir. Rüyada Çicekli Nar Ağacı Görmek Rüyada çiçekli nar ağacı görmek, kişinin yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük sevinçler yaşayacağına işarettir. Bu çiçekler renkli ise hayatınız renkleneceği farklı gelişmeler olacaktır. Rüyada Ağaçtan Nar Toplamak Rüyada ağaçtan nar toplamak, rüya sahibinin kendi ile ilgili bazı kararlar alması ve değişiklik yapması demektir. Monoton durumdan çıkıp kendisini mutlu hissedeceği bir çevre oluşturması anlamına gelir. Rüyada Nar Ayıklamak Rüyada nar ayıklamak, şans ve gelecek olan hediyeler sürprizler olarak yorum yapılır. Eline geçecek bir sürü şansın olacağına ve bunlardan birini iyi değerlendirirse çok iyi yerlere geleceğine delalettir.
Rüyada nar yemek nedir, rüya sahibinin çok büyük çalışmalar yapması ve çok büyük başarılar elde etmesi bunun yanında güzel günlerin kapıda olduğunu belirtir. Mutsuz olacağı bir konunun açılacağına ve ama bunun üstünü çabuk kapatacağına ifade edilir. Gören kişinin hayatında umutsuz olacağı bazı günler yaşayacağına ve bunların üzerine bir sayfa çekeceğine işarettir. Nar yemek kişiye büyük bir mutluluk vereceği anlamına gelir. Eğer narın tadı oldukça güzel ise hayatında yolunda gitmeyen bazı şeylerin yoluna gireceğine yorumlanır. Beklediği şöhrete ulaşacağına ve etrafında herkes tarafından sevileceğine parmak işaret edilip akıl alınan biri olacağına delalettir. Uzun ve mutlu bir hayat sürmeye hemde maddi anlamda yükselmeye yorulur. Büyük başarılara imza atacağı işlere adım atacağına ve hayatında bir dönüm noktası yaşayacağına tabir edilir. Rüyada Nar Yemek Rüyada nar yemek imam nablusi, göre sıkıntıların biteceğine ve sorunsuz bir hayata adım atacağına işaret edilir. Alacağı bir şans olduğu yönündedir. Bunun sevdiği biri sayesinde olacağına ve onunla birlikte çok güzel bağlantıları olan bir yola girmek anlamına gelir. Uzun ve sıkı çalışmalar sayesinde bir servete ulaşacağına ve bunların kişiye güzel bir şekilde geri döneceğine yorum yapılır. Ulaşmak istediği tüm hayallerine yakın zamanda elde edeceğine delalettir. İş hayatında çok sağlam bir yere gelmeye ve istediği zaman yeni işler kurmasıdır. Genelde bu rüya iş hayatına ve çekilen zorluklara kazanılacak olan yüklü parayı alamet edilir. Rüyada Nar Yağdığını Görmek Rüyada nar yağdığını görmek, gökten mutluluk yağması ve para yağması gibi durumları gösterir. Yani birden fazla nar tanesinin üzerinize düşmesi o kadar şansa ve berekete delalettir. Rüyada Nar Yedirmek Rüyada nar yedirmek, kime yediriyorsanız o kişinin bütün yollarının açılacağına ve büyük mutluluklar göreceğine işaret eder. Emek edeceğiniz bir kişinin olacağına bu emeklerin boşa çıkmayacağına yorulur. Rüyada Nar Yıkamak Rüyada nar yıkamak, kendi elinizle hazırlayacağız bir sevinç olacağı yönündedir. Aynı zamanda tuttuğunuz bir dileğin olduğuna yada ettiğiniz bir duanın olduğuna yorum yapılır. Rüyada Nar Yiyen Birini Görmek Rüyada nar yiyen birini görmek, gördüğünüz kişiden alacağınız bir haber olduğuna ve bununla birlikte yapacağınız güzel işler olduğu anlamındadır. Ayrıca kısa zamanda zenginlik elde etmek manasına gelir. Rüyada Nar Yemek Diyanet Rüyada nar yemek diyanet, oldukça hayırlı bir düştür. Tüm dileklerinin ve ettiği tüm duaların kabul olacağına hayatının her alanında muvaffak olacağına tabir edilir.