Bizi takip edin...

Rüya Tabirleri

Rüyada kuş kafesi görmek, rüya sahibinin sakladığı bazı gerçeklerin olduğuna ve eğer kuşu bırakıyorsanız ferahlamak anlamında yorumlanır. Başarıya giden yolda ilerlemek ve bunun zorda olsa başarmak olarak ifade edilir. Bazen ise başarıya giden yolda çıkacak olan engellere bunlarla uzun bir süre uğraşacağına işaret eder. Eğer rüyasında boş bir kafes görüyorsa yakın zamanda bir sürpriz ile karşılaşacağına yorulur. Her yorumcuya değişir ve bundan dolayı gören kişiye göre farklı yorumlar alır. Aynı zamanda sıkıntı ve üzüntüye delalettir. Hanesinde huzurunun kaçacağı bir laf yada dedikodu yaşayacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayacağına alamettir. Bazen ise rüya sahibinin yakın bir arkadaşından gördüğü bir zarar olduğuna ve bunu tekrar yaşamaktan korktuğuna yorulur. Bazı yorumculara göre ise yakın zamanda bazı tehlikeler atlatacağına işarettir. Bazende iş hayatında zor zamanları atlatıp kazancının yükseleceği bir işe adım atması demektir. Eğer kafesten kuş salınıyorsa hayırlı haber almak mutlu olmak tıkanmış yolların açılacağına tabir edilir. Rüyada Kuş Kafesi Görmek Rüyada büyük kuş kafesi görmek, bu kişinin nasıl bir rüya gördüğüne bağlıdır. Boş kuş kafesi yeni bir başlangıç demektir. Yüzünün güleceği bir haber almak demektir. Dolu bir kafes görmek, bol kısmet manasına gelir. Kişinin pek çok başarılara sahip olacağına yorumlanır. Kafeste ölen kuş görmek, genelde kötü ve tehlikeli şeylerin olacağına ifade edilir. Kafeste muhabbet kuşu görmek, kişinin sorunlu bir psikolojiye sahip olduğunu gösterir. Rüyada Kuşu Kafese Koymak Rüyada kuşu kafesinde görmek, gören kişiye çok fazla baskı uygulandığına ve bundan sıkıldığına bu yüzden psikolojik olarak sıkıntı çekmesi anlamına gelir. Rüyada Kafes Kuşları Görmek Rüyada kafes kuşları görmek, rüya sahibinden yardım bekleyen birilerinin olduğuna işaret eder. Ama bu durumun biraz muhallakta olduğuna ne yapacağını bilmediğine yorulur. Rüyada Kafes Kuşlarına Bakmak Rüyada kafes kuşlarına bakmak, uzaktan bakılan ama birşey yapılmayan durumlardır. Yani aslında konunun tam içerisinde olup ama konuya hakim olamamak demektir. Rüyada Tahtadan Kuş Kafesi Görmek Rüyada tahtadan kuş kafesi görmek, bu rüya kişinin özgürlüğünün kısıtlanması ile alakalıdır. Yani aile içinde olan bir sıkıntı olabilir yada kader mahkumluğu gibidir. Rüyada Mavi Kuş Kafesi Görmek Rüyada mavi kuş kafesi görmek, gören kişinin kendini bulutların üstünde hissedecek kadar ferahlamasıdır. Özgürlüğe kavuşmak anlamını taşır.
Rüyada kuş öldürmek, yapmak istemediği bir şeyi yapması ve bundan pişman olmasıdır, bu yüzden de sürekli vicdanıyla yüzleşmesi durumudur. Kişinin elindeki bazı şeyleri kaybetmesi ve mal mülk yönünde olduğunu gösterir. Bazen ise kişinin sözlü yaptığı davranışlardan dolayı etrafındaki insanları kaybetmesidir. Çalışan biri için makamını kaybetmeye ve aşa seviyelere düşeceğine işaret eder. İhale kaybetmeye ve projelerde başarısızlığa uğramaya yorum yapılır. Genelde kuş güzel bir rüyadır ve ama kuşu öldürmek bunun tam tersi olarak ifade edilir. Kişinin bu aralar başında kara bulutlar dolaşacağına talihinin sıkıntıda olduğuna delalettir. Bazen ise sevimsiz bir durum ile karşılaşmak ve bundan dolayı sıkıntıya girmektir. İş hayatında bazı sıkıntılar ve engeller yaşamak bu dönem biraz dikkat etmesi gerektiği yönündedir. Hanesinde bazı sıkıntıların olacağına ve genelde bunun aile fertleri arasındaki anlaşmazlıklarından dolayı olacağına alamettir. Rüyada Kuş Öldürmek Rüyada kuş öldürmek, kötü rüyalar görmek kişinin içinden çıkamadığı bir sıkıntı içerisinde olduğunu gösterir. Bundan dolayı sorunların büyümesinden dolayı sürekli bilinçaltında yaşatmasıdır. Aynı zamanda kuş öldürmek bereketsizlik olarak da yorumlanır. Kişinin elinde avucundan ne varsa kaybetmesi yönündedir. Bu yüzden rüya sahibinin bu rüyadan sonra eğer alacağı risk durumlar var buna hiç girmemeli ve bu dönem dikkatli olmalıdır. Rüyada Kuş Ölmesi Rüyada kuş ölmesi, rüya sahibi için kötü bir durum olduğunu gösterir. Mal mülk kaybı yada aile hayatında yaşayacağı sorunlar yüzünden ailesini manevi olarak kaybetmesi gibi anlamlarda yorumlanır. Rüyada Kuş Öldürmeye Çalışmak Rüyada kuş öldürmeye çalışmak, kişinin bazı çıkmazlarda olduğuna ve bu yüzden aklına kötü fikirler gelmesi manasındadır. Çözemediği bazı konularda uğraşması demektir. Rüyada Siyah Kuş Öldürmek Rüyada siyah kuş öldürmesi, kötü kısmetlerin ortadan kalmasıdır. Kötü niyetli dedikoducu kimselerden uzak olmak ayrıca arkanızdan iş çevirenlerin size zarar vermemesine işarettir. Rüyada Beyaz Kuş Öldürmek Rüyada beyaz kuş öldürmeye çalışmak, saf ve temiz duygulara sahip olmak anlamındadır. Kötü bir manası yoktur, bilinçaltında olan karmaşık düşüncelerden dolayıdır ve evham birşeyleri kaybetme korkusu olduğundan görülen rüyadır. Rüyada Yırtıcı Kuş Öldürmek Rüyada yırtıcı kuş öldürülmesi, sevmediğin bir insanın hayatında olan bir sorundan dolayı üzülmesi manasındadır. Sevmediği bir şeyden kurtulması olarak yorum alır. Rüyada Silahla Kuş Öldürmek Rüyada silahla kuş öldürmek, avlanmak, beslenmek gibi iç güdülerden dolayı görülen bir düştür. Başka bir manası ise kişinin kendine bir hedef belirlemesi ve bunu başarmasıdır.
Rüyada kuş beslemek, rüya sahibinin yakın zamanda bir hazırlık içerisine gireceğine ve bundan çok mutluluk duyacağına büyük konuklar ağırlayacağı yönündedir. Yapacağı büyük hazırlık ona sevinç getireceği anlamına gelir. Mesela bekar birisi için aniden yapacağı söz nişan gibidir. Bazen kişinin aniden aldığı önemli bir kararı açıklaması demektir. Yani ansızın gelecek bir durumundan dolayı alacağı bir karar olacağına işaret eder. Kuş besleyen kişi bir gizeme hasıl olur. Gizli saklı yaptığı bir şeylere kendince bir gizemi vardır. Aynı zamanda rüyasında kuş besleyen kişi hayatındaki hiç bir şeyi paylaşmak istemez. Bazı yorumculara göre güzel haberler vermek, kutlamalar yapmak manasındadır. Hanesinde sevdikleriyle beraber mutlu yaşamak ve sevginin daha da artması olarak ifade edilir. Bazende eski bir gönül ilişkisinin yeniden küllenmesidir. Kişinin unutamadığı şeyleri içinde yaşatmasıdır. Bu yüzden de böyle karışık rüyalar görmesi olarak yorum alır. Rüyada Kuş Beslemek Rüyada kuş beslenmesi, bu tarz rüyalar kişinin farklı bir gizliliği olduğunu ifade eder. Yani herkes tarafından merak edilmek ve göze gelmek demektir. Çevresinde insanların onun hayatını merak etmesi ve gıpta etmesi gibi. Aynı zamanda da nazara gelmesi olarak yorumlanır. Bazen bu rüya kişinin kafasının karışık olduğunu gösterir. Bundan dolayı da kendine sevgi aşk bağlamında sorunlar yaptığına delalettir. Kendince bazı sıkıntılar yaptığına ve bunların boş olduğuna alamet eder. Rüyada Güvercin Beslemek Rüyada güvercin beslemesi, özgür olmak ve özgürlük anlamına gelir. Tutuklu birinin yakın zamanda özgürlüğüne kavuşması gibidir, yada yoğun hasretlik çeken birinin hasretinin sona ermesi manasına gelir. Rüyada Kuş Beslemek Diyanet Rüyada kuş beslemek diyanet, gören kişinin hayatında bazı yenilikler olmasıdır. Yeni ortamlara girmek ve kendisinin kuracağı büyük cemiyetler, kalabalık ortamlar olacağına tabir edilir. Rüyada Yavru Kuş Beslemek Rüyada yavru kuş beslemek, kişinin iyi niyetli ve naif biri olduğuna işaret eder. Nazikçe yapılacak bir işe bundan kendisine büyük fayda geleceğine yorum yapılır. Rüyada Beyaz Kuş Beslemek Rüyada beyaz kuş beslediğini görmek, ferahlık ve gelecek olan büyük mertebelere yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda sevdiği biri yapacağı güzelliklere tabir edilir.
Rüyada kuş yakalamak, görülen en güzel rüyalardan biridir ve büyük şans olarak kabul edilir, çok kısmetlerin geleceği bir dönem olacağı yönündedir. İş hayatında özellikle ticaretle uğraşan kişiler için şansının açık olacağı bir zamana girilecektir. Bu dönemde kazancının artacağı çalışan biri için yakın zamanda maaşını artacağı yada daha çok para getiren bir işe adım atacağına yorum yapılır. Uzun bir zaman şans kapılarının açık olacağına ifade edilir. Uğurlu gelecek bir yıla adım atmaktır ve bu zamanda yapılacak olan herşey şans ve mutluluk getirir. Aynı zamanda şans oyunlarını kazanacağı bir zamana gireceğine yorulur. Kişi rüyasında muhabbet kuşu yakalıyorsa yakın zamanda mutluluğu yakalayacak demektir. Ömür boyu sürecek olan sadık bir eşe sahip olacağı anlamına gelir. Bu rüyada sonra kişinin hayatına her ne kısmet gelirse, geri çevirmemek gerektiğine delalet eder. Rüyada Kuş Yakalamak Rüyada kuş yakalamak neye çıkar, büyük bir kısmet yakalamak demektir. Rüya sahibinin çok mutlu olacağı kısmetlerinin ayağına geleceği mutlu olacağı bir hayata adım atacağına işaret eder. Bu rüya her anlamda hayata dair olacak olan güzel şeylerin yakın zamanda kişiye geleceğine alamet eder. Bekar kimseler için evlilik anlamına gelir, uzun sürecek büyük sevinçler yaşaması hanesinde dirliğin düzenin daim olacağı anlamında yorumlanır. Rüyada Kuş Yakalamak Kafese Koymak Rüyada kuşu yakalayıp kafese koymak, pekte hayra yorulan bir rüya değildir. Sevdiği biri ile yada eşi arasına kötü fikirler sokacak birinin olduğuna ve bunların sorun haline geleceği bir zaman diliminden geçeceği yönündedir. Rüyada Kuş Yakalayıp Bırakmak Rüyada kuş yakalayıp bırakmak, rüya sahibinin içinde birşeyi dışa vurması rahatlaması kendini özgür hissetmesi manasındadır. Aynı zamanda bu rüya kişinin çok yufka yürekli olduğundan çevresi tarafından zarar gördüğüne işarettir. Rüyada Kuş Yakalamak Elinden Kaçırmak Rüyada kuşu elinden kaçırmak, rüya sahibinin şansını elinden kaçırması anlamında yorum alır. Bir farklı yorumu ise dedikodular kulak ardı etmesi ve bunun için kendini sevdiklerini üzmemesi manasındadır. Rüyada Kuş Yakalamak Diyanet Rüyada kuş yakalamak diyanet, güzel mutlulukların, sevincin ve huzurun yakın zamanda sizi bulacağına alamettir. Hayatınızda her konuda size neşe katacak şeylerin olmasına tabir edilir.
Rüyada güvercin görmek ihya, rüya sahibinin bu düşü kişi için güven duymak ve güvenilmek çevresinde güvenilen biri olmak anlamına gelir. Evli olan bir kimse için sadık bir eşe ve sevginin daim olacağı bir yuvaya yorumlanır. Bekar kimseler için sadık bir eş ile evlenmeye ve çok mutlu olacağı bir yola gireceğine işaret eder. Bazen ise beklediğiniz bir haber var onun yakın zamanda geleceğini gösterir. Bazı yorumculara göre kişinin ettiği duaların kabul olacağı yönünde ifade edilir. Bazı yorumlara göre de zor zamanınızda yanınızda olacak.iyi niyetli bir insana delalettir. Müjdeli haberlere alamet eder, hayırlı evlat, hayırlı eş size her zaman destek verecek vefalı dostlar gibi. Bu rüya kişinin hayatında olacak olan güzel şeyleri simgeler. Kişinin aradığı aşkı bulmasına yorulur. Aşk hayatında tam da istediği mutluluğa ermesidir. Biraz daha detaylandıracak olursak, evde güvercin görmek bekar kişiler için yakın zamanda evlenmek evli kimseler için ise, iyi huylu güzel bir eş sahibi olmaktır. Rüyada Güvercin Görmek Rüyada güvercin görmek imam nablusi, hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine delalet eder. Hane içerisinde bolluk ve berekete yorumlanır.  Aynı zamanda da hayatı boyunca bolluk bereket içinde yaşayacağına rivayet edilir. Hem maddi hemde manevi anlamdadır, gören kişinin durumuna göre belli olur. Bazen ise şans oyunları oynayan birinin psikolojik olarak bu tarz rüyalar görmesidir. Rüyada Güvercin Tutmak Rüyada güvercin tutmak, etrafında sevilen sayılan biri olduğuna yorumlanır. Ayrıca yakın zamanda bir miras kalması yada toplu bir para kazanması veya direk ona gelecek olan paraya işarettir. Rüyada Beyaz  Güvercin Görmek Rüyada beyaz güvercin görmek, kime göre evlenmek kimine göre ise şans oyunlarında kazanmak olarak yorum alır. Temizliği ve güven duygusunu temsil eder, ayrica talih kuşu anlamına gelir. Rüyada Güvercin Görmek Diyanet Rüyada güvercin görmek diyanet, mutluluk ve en güzel müjdeleri temsil eder. Gören kişi için yakın zamanda bir haber alması yada hediye alması anlamındadır. Hayatında olan bazı problemlerden kurtulmaya ve arzu ettiği herşeye kavuşmaya yorum yapılır.
Rüyada güvercin sevmek, sizi oldukça memnun edecek bir durumun içerisine girmek ve yakın zamanda tüm sıkıntılarda kurtulmak anlamına gelir. Tez gelecek olan haberlere ve iş hayatında bir dönüm noktası yaşamaya alamet eder. Bu rüyadan sonra kişinin risk alacağı bir olay var ise onun için olumlu sonuçlanacağı yönündedir. Fakat bu rüya sahibinin durumuna göre de değişiklik gösterir. Aynı zamanda bir bekleyiş içerisindeyse onun için olumlu haberlerin geleceğine işaret eder. Aile hayatında istediği yere gelmek sayılmak, sevilmek isteklerine kavuşmak demektir. Bazen de bu rüya özgür olmak artık herşeyden bunaldığına ve hayatındaki sıkıntılardan dolayı özgür yaşamak isteği manasına gelir. Bir yerden gelecek olan paraya ve yakın zamanda bu maddiyatla bir işe adım atmak demektir. Eğitim anlamında istediği mertebeye gelmek ve mesleğinde üst seviyelere geleceğine rivayet eder. Rüyada Güvercin Sevmek Rüyada siyah güvercin sevmek, asillik anlamına gelir ve kişiye yüksek mertebeye ulaşmaya işaret eder. Rüyada beyaz güvercin ise evlilik manasındadır. Gri güvercin kararsızlık yaşayacağı bir konu olacağı yönündedir. Mavi güvercin mutluluk ve huzuru simgeler. Rüyada kahverengi güvercin mağrurluk demektir. Rüyada yavru güvercin görmek ise, bir annenin evladı için endişe de olduğu bir konu olduğuna delalettir. Bazı tabircilere göre kişinin feraha ereceği gelişmelerin olacağı bir zamana gireceğine ve bunun çok yakın olduğuna bu zaman zarfı içerisinde hiç darlık çekmeyeceğine alamet edilir. Rüyada Güvercin Yakalayıp Sevmek Rüyada güvercin tutup sevmek, kendi şansını yakalaması ve bunu iyi değerlendirmesi anlamındadır. Kimseye ihtiyaç duymadan zoru başarmasıdır ve hayata karşı sağlam adımlar atması olarak ifade edilir. Rüyada Evde Güvercin Sevmek Rüyada evde güvercin sevmek, hane içerisinde olan sevgi bağlarının daha da kuvvetlenmesi demektir. Mutlu olacağı bir meselenin yakın zamanda ortaya konulacağı ve işte beklediğim oldu diyecek sevineceği anlamına gelir. Rüyada Evde Güvercin Yavrusu Görmek Rüyada evde güvercin yavrusu görmek, tatlı ve içinizi ısıtacak bir şeylerin hayatınızı renklendireceği manasındadır. Aynı zamanda aileye minik üyelerin katılacağına ve büyük mutluluklar tatmaya alamet eder.
Rüyada seçim zarfı görmek, rüya sahibinin hayatında bir ikilem içinde olduğuna ve bundan dolayı bazı sıkıntılar geçirdiğine yorumlanır. Çok farklı noktalara geleceğine ve sorunlarının büyüyeceğine bunların üstesinden zor geleceğine işarettir. Aile hayatında çok farklı yerlere geleceğine ifade edilir. Bu rüyayı eğitimine devam eden biri görüyorsa yakın zamanda istediği yere geleceğine yorulur. Bekar kişiler için hayırlı bir geleceğe adım atmak demektir. İş hayatında başarılı kazançlar elde etmek ve risk almak anlamında delalettir. Hayatında beklemediği bir sürprizle karşılaşması manasına gelir. Bazen ise gözünü hırs bürümek ve bundan dolayı sorunlar yaşaması ailesi ile anlaşmazlıkları yaşamak demektir. Gören kişinin hayatında çok istediği bir şey için çabaladığı ve yakın zamanda buna ulaşacağına alamettir. Yeni işe başlayanlar için mutluluk huzur ve hayırlı günlerin yakın zamanda geleceği yönünde tabir edilir. Rüyada Seçim Zarfı Görmek Rüyada seçim zarfı görmek, kazanılacak başarılar ve bereket anlamına gelir. Hanede huzur ve mutluluğun daim olacağına işarettir. Aynı zamanda büyük bir para kazanmak manasındadır. Bir de eş dost akrabalardan yardım almak ve onlarla birlik olmak olarak ifade edilir. Aile açısından toplanmak ve birlik olmak olarak tabir edilir. Başka yorumculara göre de hayırlı bir haber gelmesi olarak da yorulur. Bazen seçim zamanlarında görülen rüyalardan biridir. Rüyada Seçim Görmek Rüyada seçim görmek, yakın zamanda girilecek olan bir topluluk ve bu toplulukta söz sahibi olmak demektir. Yada kişinin gerçekten bir seçime girmesi ve bunu üzerinde sürekli düşünce yapmasıdır. Rüyada Seçim Kaybetmek Rüyada seçim kaybetmek, gören kişinin hayatında bir risk alacağına ve bundan zarar göreceğine ifade edilir. Çok istediği bir şeyi elde edememesi manasında yorum yapılır. Rüyada Seçim Arabası Görmek Rüyada seçim arabası görmek, seçim günü yakın ise bu tarz rüyalar görülür ve bilinçaltına yerleşir. Bazende kişinin yapacağı bir iş üzerinde kararsız kalması ve bir kalabalıktan yardım alması manasına gelir. Rüyada Seçim Sandığı Görmek Rüyada seçim sandığı görmek, başarıya giden yolda az kalınması demektir. Yakın zamanda isteklerini elde etmesi ve yarım kalan bazı şeylerin daha iyi olarak yola devam edilmesine tabir edilir. Rüyada Seçim İçin Oy Kullanmak Rüyada seçim için oy kullanmak, iki seçenek içinde kalmak ve bir şeyden dolayı gergin anlar yaşamaya işaret eder. Genelde kararsız kalınmış bir durumun çözülmesi olarak ifade edilir. Rüyada Seçim Otobüsüne Binmek Rüyada seçim otobüsüne binmek, kişinin gönül verdiği bir işi yapmasıdır. Bundan mutluluk duyması ve buna devam etmesi olarak yorulur, aynı zamanda kendini sürekli motive etmesidir. Rüyada Seçim Adayı Görmek Rüyada seçim adayı görmek, kişinin bir tercih yapmak istemesi ve bazı pişmanlıkları olduğunu gösterir. Doğru kararı vermek istemesi ve bundan dolayı tahminlerini çok iyi düşünmesidir.
Rüyada cumhurbaşkanı olmak, rüya sahibinin yakın zamanda bir konu üzerine aile içerisinde söz sahibi olması demektir. Aynı zamanda bu konu üzerinde bir sıkıntı olacağı yönündedir. Uzun sürecek bir durum olduğuna işaret eder. Ama aile fertleri için hayırlara vesile olacak bir şey olduğundan bundan dolayı biraz uzundur. Yeni bir haber güzel bir müjde almaktır, gören kişiye göre iş yada eğitim anlamında veya alınacak olan bir mülk gibi de ifade edilir. Bazen ise bir yerde başkan olduğunu görmek, bilinçaltında yatan önder olmak ruhundan kaynaklıdır. Bazen ise kişinin erişmek istediği büyük bir mertebe manasına gelir. Bunun için ileride uzun bir çalışma yapması ve çaba sarf etmesi gerektiğine delalettir. İş hayatında kademe atlamak ve terfi olarak tabir edilir. Gören kişinin hayatında mutluluk yaşayacağına yorum yapılır. Rüyada Cumhurbaşkanı Olmak Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek, tebrik alacağı bir şeyler kazanmak ve zafer elde etmek demektir. Başarması gereken bir yolda uzun bir süreç atlatacağına işaret eder. Mutluluk getirecek bir haber almak ve bununla bir birlikte maddi anlamda yükselmek anlamına gelir. Gören kişinin hayatında bazı değişimler olacağı yönündedir. Uzun bir zaman sonra yeniden bir mutluluk yaşamak sıkıntılı zamanları atlatmaktır. Maddi yönde kendini geliştirmek ve kazancının artması manasında tabir edilir. Rüyada Cumhurbaşkanı Olmak Diyanet Rüyada cumhurbaşkanı olmak diyanet, kişinin büyük mertebelere geleceği güzel bir yaşamı olacağı yönündedir. Hem aile hayatında hemde kendi ortamında yükseleceğine işaret eder. Rüyada Cumhurbaşkanı Koruması Olmak Rüyada cumhurbaşkanı koruması olduğunu görmek, başınızda olan yada başınıza gelecek olan sıkıntıları bertaraf etmek ve sorunlardan kurtulmak demektir. Ayrıca koruyucu ve güç kazanmak anlamındadır. Rüyada Cumhurbaşkanı Adayı Olduğunu Görmek Rüyada cumhurbaşkanı adayı olduğunu görmek, rüya sahibinin büyük bir iş girişiminde bulunacağına ve bunun sıkıntısını yaşayacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu gören kişiye göre değişik manalarda olabilir. Rüyada Cumhurbaşkanı Şöförü Olmak Rüyada cumhurbaşkanı şöförü, gören kişinin bu rüyası büyük birine hizmet etmek büyük sorunların üstesinden gelmek manasında ifade edilir. Rüya sahibi için ferahlamak anlamındadır. Rüyada Cumhurbaşkanı Danışmanı Olmak Rüyada cumhurbaşkanı danışmanı olduğunu görmek, rüya sahibinin yakın zamanda bir konuda yükselmesidir. Özellikle çalışan biri için terfi ve maaşının artması anlamında tabir edilir. Rüyada Cumhurbaşkanı Yaveri Olmak Rüyada cumhurbaşkanı yaveri olması, çalışan birinin rüyası ise iş değiştirmek yada güzel bir terfi almak demektir. Maddi anlamda yükselmek olarak ifade edilir. Rüyada Cumhurbaşkanı Yardımcısı Olmak Rüyada cumhurbaşkanı yardımcısı olması, beklenen bir haberi almak ve bununla birlikte bir girişimde bulunmak manasındadır. Gören kişinin bu rüya onun için hayırlara vesile olacak olan şeylerin habercisidir.
Rüyada kuş sevmek, görülen en güzel rüyalardan biridir ve bolluğun bereketin habercisi olarak yorum alır, aynı zamanda makam ve mevki anlamına gelir. İş hayatında yükselmeye hayatında herşeyin yolunda gideceğine işaret eder. Hayatınızda şan ve şöhrete ulaşmaya ifade edilir. İsminizin güzel anılmasına ve sorunların kısa zamanda biteceğine aile içinde mutlulukların artacağı yönündedir. Daha önceden hiç görmediğiniz bir kuşu severseniz, bol para ve ticaret hayatında güzel sonuçlar almaya ifade edilir. Renkli kuşlar görmek ise anlamına göre manası söylenir. Bunları tam olarak detaylı aşağıda anlamları ile belirttik. Koyu renkler siyah kuş yada kahverengi kuş görmek, kara haber anlamına gelir. Sevimli bir kuş görmek ve onu sevmek hayırlı müjdeli haberler almak beklenenin olması gibi manalarda tabir edilir. Rüyada Kuş Sevmek Rüyada kuş tutup sevmek, nasibini yakalamak demektir. Kişinin meslek anlamında isteği yere gelmesi veya terfi etmesi gibidir. Ayağına gelecek olan kısmeti en güzel şekilde değerlendireceğine yorumlanır. Ferahlığa ve hayırlı olacak olan işlerin yakın zamanda olacağına ifade edilir. İsminin güzel bir şekilde heryerde anılacağı manasındadır. Sevdiği kişi ile bir ömür mutlu yaşayacağı kuş sevmek yuvanın sıcaklığına delalet eder. Bir kuşun ötmesi hiçte iyi şeylere alamet etmez. Ayrıca bu rüya kısmetlerinizin çok olduğuna bunları iyi değerlendirmeniz gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Sağlıklı uzun bir ömür geçireceğinize ve hane içinde büyük mutluluğa bolluğa ereceğinize işaret eder. Rüyada Yavru Kuş Sevmek Rüyada yavru kuşu görmek, küçük mutluluklardan büyük sevinçler yaşamak anlamına gelir. Bekar kişiler için ise büyük kısmetlere ileride kazanılacak mal varlığına delalettir. Rüyada Beyaz Kuş Sevmek Rüyada beyaz kuş sevmek, herşeyin yoluna gireceğine ve temiz haberler almaya ifade edilir. Aynı zamanda ferahlık anlamına geldiğinden kişi neye niyet ediyorsa onun yakın zamanda olacağına işarettir. Rüyada Mavi Kuş Sevmek Rüyada mavi kuş, renkli bir hayatınızın olacağına ve bazı şeylerin hayatınızda değişeceğine yorumlanır. İstediğiniz gibi bir hayat yaşamaya ifade edilir. Rüyada Renkli Kuş Sevmek  Rüyada renkli kuş sevdiğini sanmak, görüldüğü gibi renkli bir yaşama işaret eder. Aynı zamanda iş hayatı için büyük girişimlere ve bu durumun çok para kazandıracağına yorumlanır. Rüyada Sarı Kuş Sevmek Rüyada sarı kuş sevdiğini görmek, pek hoş olmayan manalara gelir. Hastalık, sorun, stres gibi anlamlara gelir ve kişinin bu aralar canının sıkılacağı şeylerin olacağı yönündedir. Rüyada Yeşil Kuş Görmek Rüyada yeşil kuş görmek, ferahlık ve mutluluk olarak rivayet edilir. Aynı zamanda dini anlamda olacak olan güzelliklere ve farklı ilimlere sahip olmaya tabir edilir.
Rüyada kuş görmek, kişinin yapacağı şeyle yani dünyadaki ameliyle alakalı bir durumdur ve kişiye göre hem iyi hemde kötü olarak yorum alır. Bazen ise kişinin hayatında aydınlığa ve ferahlığa yorulur, yani kuş gibi özgür olmak yada bir konudan dolayı ferahlaması manasındadır. Bazı alimlere göre ise ölüm haberi almak olarak ifade edilir. Bu kişinin durumuna göre yada bulunduğu ortama göre değişiklik gösterir. Genel olarak bakılacak olursa iyiye yorum yapılır. Rüyada kuş görmek neye işarettir, ferahlamak ve müjdeli haberler almak kişinin hayatında manevi olarak tüm sıkıntılarından dertlerinden kurtulması demektir. Rüya sahibi eğer beyaz bir kuş görüyorsa gönlündeki tüm muradının olacağına ve mutlu olacağı günlerin yakın olduğuna ifade edilir. Eğer renkli bir kuş görüyorsa, bu da renkli bir hayata girmeye tabir edilir. Rüyada Kuş Görmek Rüyada kuş görmek imam nablusi, göre sıkıntılarından kurtulup, feraha ermeye ve geçmişte olan pişmanlıklarını unutacağına yorumlanır. Mutsuz olacağı şeylerden uzak duracağına işaret eder. Bazen ise bu rüya bir büyüğünden akıl almak yada bir şeyde fikir sormak ve bunun üzerine bir nasihat dinlemek manasına gelir. Eğer bu dönemlerde kişi bir yapmak için yada almak icin uğraşıyorsa fazla üstüne gitmemesi gerektiği konusunda uyarma amaçlıdır. Aynı zamanda kişinin rahat bir yaşama kavuşması isteklerinin olması olarak yorum yapılır. Çok istediği birşeyin yada dua da bulunduğu şeylerin olacağına işaret eder. Rüyada Kafeste Kuş Görmek Rüyada altın kafeste kuş görmek, kişinin bolluk içinde yaşadığı sıkıntı ve yanlızlık anlamına gelir. Kafeste kuş görülmesi ise hapislik ve hapsolmak anlamında tabir edilir. Rüyada Kuş Yakalamak Rüyada kuş yakalamak, büyük şans ve kısmet demektir. Özellikle ticaretle uğraşan biri için bu zamanın kişiye tam olarak yüksek getiriler getireceği zamana işaret eder. Rüyada Kuş Beslemek Rüyada kuş beslemek, rüya sahibinin büyük bir uğraş içerisine girmesine ve kendini kanıtlamak için uğraştığı yönündedir. Kendini büyük bir şekilde ispatlayacağı anlamına gelir. Rüyada Kuş Görmek Diyanet Rüyada kuş görmenin diyanet, yorumu mutluluk ferahlık ve sorunların büyük olanlarını halletmek demektir. Aynı zamanda hayırlı haberlerin gelmesiyle bir kısmete bağlanmak anlamında yorum yapılır.