Bizi takip edin...

Fal Baktır

Fal baktır, geleceğe dair merak ettiğiniz tüm sorularınızı uzman fal yorumcularına fal baktır sayfasından öğrenebilirsiniz. Düşüncelerini ve sorularınızı paylaşabilirsiniz. Gerek kahve falı gerekse, diğer fal çeşitlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Fal ile ilgili merak ettikleriniz ve dahası sizin için uzman yorumcular yapacak. Fal baktır, kaderinizle ilgi yorumları öğrenmek için uzman bir kişiden yardım alarak baktırın. Çünkü falda anlamayan biri sizin için yanlış yorumlar yapabilir. Buda bazen sizi üzen bazen sevindiren sahte haberler verir. Fakat bakan medyum iyi bilen uzman biri ise tüm gerçekleri ve kafanızdaki soruların cevabını bulabilirsiniz.

Fal Baktır

Fal baktır, uzman yorumculardan kaderinizle ilgili sorularınızı ve kafanızda oluşan her türlü sorunuz cevabın fal baktır sayfasından ulaşabilirsiniz. Geleceğe dair neler olacağı hakkındaki gerçekleri ve merak ettiğiniz her şeyin cevabını uzman yorumculardan öğrenebilirsiniz. Eğer gerçekten doğru bir fal baktırmak istiyorsanız. Bu işin ehli olan uzman yorumculara baktırmalısınız. Şayet yanlış yorumlar ile canınız sıkılabilir. Bunun için fal baktır sayfasından doğru yorumları öğrenebilirsiniz.

Fal Bak

Fal bak, en iyi ve en katile araçlarla fal bakma özelliğidir. İşinin ehli olan medyumlardan en iyi yorumları öğrenebilirsiniz ve sitemizden yardım alarak fal çeşitlerini okuyabilirsiniz.

Fal Nasıl Bakılır

Fal nasıl bakılır, öncelikle nasıl bir fal baktırmak istiyorsunuz o önemli. El falı baktıracak sanız avucunuzun içerisinde olan çizgilerle bakılır. Kahve falı bakılacak ise içilen kahve saat yönünde çevrilir ve fincan tabağa kapatılır. Çabuk soğuması için üzerine yüzük koyulur ve çıkan fincanın içerisinde çıkan şekillerle yorumlar yapılır.

Ücretsiz Fal Baktır

Ücretsiz fal baktır, sayfamızdan uzman yorumculardan destek alabilirsiniz. Kahve falı, iskambil falı, tarot falı, su falı, yıldızname falı, bakla falı, pirinç falı, hepsini ücretsiz olarak baktırın.

Gerçek Fal Baktır

Gerçek fal baktır, sayfamızdan en iyi yorumculardan kaderinizde olan hayatınızda merak ettiklerinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. En gerçek yorumu öğrenmek için kaliteli yorumculara fal baktırmalısınız.

Online Canlı Fal Yorumcuları

Online canlı fal yorumcuları, İnternet üzerinden rahatlıkla fal baktıra bileceğiniz uzman yorumcuların bulunduğu fal baktırma sayfasıdır. Geleceğinizle ilgili tüm merak ettiklerinizi artık İnternet üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Fal Çeşitleri

Fal çeşitleri birden çok fal bakma yöntemleri vardır biz istediğiniz falı baktırmak için fal çeşitleri sayfasını ziyaret etmeniz gerekir.

İskambil falı; Kartların açılımı ve kartların üzerindeki resimlerin anlamları ile yorumlanan fal çeşididir. Her bir kader çizgisi için farklı bir yorum içerir.

Tarot falı; 78 karttan ve iki ana bölümden oluşur, destesi 56 karttan oluşan sırlar serisidir. Büyük sırlar serisi de 22 karttan oluşur, kart açılımı ile tarot falı bakılır. Bu açılımlar aşk açılım yani ilişki açılımı, kelt açılımı ve karar açılımı olarak üçe ayrılır.

Kahve falı; Çok eski yıllardan günümüze kadar gelmiş kehanet çeşididir. Fincanın içinde ve tabağın içinde çıkan şekillerin yorumlanmasıdır.

Su falı; Karanlık bir ortamda mum ışığı yakılarak bir tasın içine su konur. Daha sonra bu falı bakmak için duası okunur ve suyun yüzüne çıkanlar ile yorumu yapılır.

Yıldızname falı; Kişinin kader çizgisine göre ileri ki hayatında neler yaşayacağını ve kişiyi nelerin beklediğinin yorumu yapılır. Kişinin adı soyadı ve anne adı, doğum tarihi bu falın bakılması için gereklidir.

Bakla falı; Bu fal bakla, fasulye, barbunya ve renkli taşlarla karıştırılır ve bir örtü serilir. Taşlar, baklalar savrulur ve çıkan seslere taşların dizilimine göre falın yorumu yapılır. Çok eski bir fal çeşididir ve kökü Hindistan’a dayanır.

Pirinç falı; Farklı metal yeller yada gümüş para ile pirinçler karıştırılır. Bir tepsinin içinde veya tasın içerinde bir tokmak yardımı ile masaya vurulur ve pirinçlerin karışımından çıkan sesler falın yorumunu belirler.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

 1. Savaş dedi ki:

  Fal baktır yazınız çok bilgi verici ve açıklayıcı olmuş teşekkür ederim bu kadar açık bilgi verdiğiniz için

 2. Esra dedi ki:

  Bende fal uygulamasına üye oldum ve burada fal baktır yazısı ile daha fazla tecrübe kazandım anlatımı çok güzel beğendim

 3. Binnaz dedi ki:

  Fal baktır yazınızı okudum güzel yorumlarda bulunmussunuz eğer uygun görürseniz sitenizden fal bak ve fal baktir linki icin reklam vermek istiyorum

 4. Cemal istanbul dedi ki:

  Fal bak yada fal baktır bu yazılarda yazan online canlı faal yorumculari nerede var göremedim yazarsaniz sevinirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Cemal bey online canlı fal yorumcuları, telefonunuza uygulama indirerek görebilirsiniz.

 5. Eylem dedi ki:

  Merhaba fal baktırır yazınız içerisinde su falı yazınızı okudum çok güzel açıklamışsınız teşekkürler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar ilginiz için teşekkür ederim. Fal çeşitleri sayfasından diğer falları da okuyabilirsiniz.

 6. Serpil dedi ki:

  Bende bu sayfaya özel den fal bak ması için resim attım çok ilgili kişiler var ve gizel fal bakıyorlar

 7. Ahmet dedi ki:

  Fal baktır da makalenizi okudum diğer fal çeşitleri sayfanıza da baktım çok güzel elinize sağlık verdiğim bilgiler için

 8. İlknur dedi ki:

  Falan inanma falsiz da kalma demişler :)))

 9. Hakan dedi ki:

  Fal baktır sayfanız gerçekten çok etkileyici ve kaliteli olmuş vermiş olduğunuz bilgilerden ve göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim..

 10. Paşa dedi ki:

  Çok güzel ve açıklama olmuş emeğinize sağlık. Fal baktır le ilgili tüm detayları yqzmışssınız. Herkesin okumasını ve bu konuda bilgi edinmesini tavsiye ederim

 11. Emel dedi ki:

  Fal baktır yazınızı okudum ve gerçekden bu konu hakkındaki ön yargılarımı bir kenara bırakdm güzel ve çok aydınlatıcı bir yazı olmuş. Teşekkürler

 12. Seda dedi ki:

  Fal Hocası olsa bu kadar açıklayıcı olmazdı sanırım. Teşekkürler güzel anlatım olmuş fal baktır ile ilgili güzel bilgiler wdindim

 13. Melike dedi ki:

  Kahve falı ile ilgili çok güzel ve detaylı konulara deyinmişssiniz. Teşekkürler çok acık ve sade bir anlatım olmuş.

 14. mukadder kara dedi ki:

  iyi gunler sitenizdeki fal bilgileri hakkinda yazilarinizi okudum gercekten etkileyci tutum sergilemişsiniz resimle fal bakma konusunda banada yardimci olurmusunuz ay gercekten çok ihtiyacım var sevgilimden ayrıldım ilginize teşekkurler.

 15. ayfer dedi ki:

  falbaktır

 16. Rojda dedi ki:

  Merhaba ben bu uygulamayı indirmek istiyorum ama uygulamayı bir türlü bulamadım yardımcı olsanız çok mutlu olurum

Yorum Yaz